Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (74) - Całokształt

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~walekzdalek@yahoo.com
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wyjalem tylne siedzenia i zamontowalem spanie 2 osobowe 40cm nad podloga bagaznika. Pod spaniem pelne wyposazenie campingowe z lodowka i kuchenka (dostep po otwarciu tylnej klapy bagaznika. W ten sposob Doblo stal sie najmniejszym autem campingowym na swiecie. Na koniec lata wstawiam tylne siedzenia i mam osobowke na zime.
~gofer
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
ogólnie samochód na drodze zachowuje się nieźle, nisko położony środek ciężkości pozwala pociskać na zakrętach, silnik też nie ma najgorszej dynamiki jak na tę masę, duże wnętrze, dobra widocznośc przez przednią szybę, ale ta usterkowość zwłaszcza zawieszenia, dla mnie fiat jest spalony............
~Gregorio
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Za takie pieniądze ma się naprawdę trwały (opinia moich znajomych, którzy mieli takie auto od 2003 r.) i baaardzo obszerny rodzinny samochód, widziałem model po liftingu i nie ma tam tylu gołych blach co u mnie, szkoda, że nie było tak od początku, mój wygląda trochę ciężarowo przy tym nowym modelu.
~hunter33
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Świetne auto dla kogoś kto potrzebuje go do pracy (można naprawdę wieele przewieźć) i czasem na grzyby i ryby z rodzina psem i mnóstwem bagaży wyjechać. Polecam ale z silnikiem JTD(105PS) lub teraz Multijet (120PS) inne jednostki mogą być za słabe i paliwożerne.
~marcin
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Dużo drobnych usterek, super cena w stosunku do możliwości. Silnik jeden z najlepszych na rynku, lepszy od tdi vw. Marne wykończenie i ogrzewanie. Spalanie ok. 7l/100 mierzone realnie, a nie komputerem, który przekłamuje. Ogólnie polecam. Można przeładowywać, nic się nie dzieje
~Difiorcykleks
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Świetne auto rodzinne i nie tylko. Super pojemny bagażnik, świetny ekonomiczny silnik 1.9 JTD 105KM , chyba powinien zostać wpisany do niezawodnych silników świata ! 260 000 km bez awaryjnie. Nic tylko polecić! Wersja MALIBU jest extra!
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
mysle ze zapracowal dobrze na swojego nastepce , jestem go pewny w trasie , daje mi komfoprt psychiczny ze dojade gdzie zmierzam . Przy drobnych stluczkach bardzo wytrzymały , czesto bez ( dwa razy ) bez sladu w przeciwienstwie do drugiego auta osobowego .
~megwalmur@op.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Jest to auto doskonałe do pracy i dla całej rodziny.Bardzo duża przestrzen bagażowa-nawet długa jazda nie powoduje zmęczenia kierowcy i pasażerów.Myślę że Fiat doskonale trafił w model i potrzeby rynku,choć mógłby popracować nad zużyciem paliwa.
~diablo-byk
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
zakupiłem z taniej jatki-wykonanie dla Niemca silniczek 1,9jtd oszczędny bez ułańskiej jazdy db praca zawieszenia mądre rozwiązanie zawieszania tylnego (resor+odbój co umożliwia przewóz cięższego ładunku) )

Usterki Fiat Doblo I

Fiat Doblo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
dla mnie auto, prawie idelane, mieszcze w nim pól domu, psa, swoich znajomych, i jeszcze rzeczy zwiazane z pracą. Wyróznia sie w tłumie, malutko pali, szybko się rusza... nawet z kompletem siedmiu pasażerów i kupą bagaży.