Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (74) - Całokształt

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hubert
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
bardzo dobry samochód do pracy i dla rodziny, trzeba uważać na tworzywa sztuczne wewnątrz bo się rysują, podobno jest to stara bolączka Fiata
~fiaty polecam michał
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
ocena wzorowa 6 ogólnie bardzo polecam fiata doblo jaki i inne samochody fiata!!! a szczególnie silniki diesla jtd
~Łukasz
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Ekonomiczny, dynamiczny i idealny w długa trasę. Minusem wg. mnie są słabe hamulce, ale wersja Malibu ma juz lepsze.
~mieszas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Dobre, ale delikatne auto dla rodziny - nie dla biznesu. Jakość Fiata nie powala. Marną jakość nadrabia ekonomią.
~grat
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
auto składane w turcji.kontroli jakości to tam chyba nikt nie przprowadza.następnym autem będzie, made in japan. żadnych fiatów.
~p.adamczyk@autograf.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Gdyby nie ta skrzynia to było by 5. Auto wielofunkcyjne dobre do pracy jak i na wypady wakacyjne z rodziną i znajomymi.
~jack
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Zdecydowanie nie polecam - wogóle nie kupujcie tych gratów mechaniory z fiata to co sie samo nie zepsuje sp.........ą!!!
~FELIX
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
JAK NA FIATA TO NIEŻLE TYLKO MAŁO SOLIDNIE I TANDETNIE ALE CO SIĘ SPODZIEWAĆ O TURKÓW BO TAM JE ROBIĄ.
~franken@interia.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Silnik i ergonomia super ale zawieszenie fatalne, coraz więcej drobiazgów się knoci
~Draniu
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
chyba jedno z lepszych wlosko/francuskich aut uzytkowych, jest naprawde godne polecenia