Oceny Fiat Doblo II

Fiat Doblo II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Doblo II

~jzam
Minivan 1.9 16v Multijet 120KM 88kW
Kupiłem w salonie w grudniu 2008, wersja Family (7 miejsc) z pełnym wyposażeniem. Teraz czas się rozstać, stąd i podsumowanie. Osiem lat i 160000 km, no i jestem zadowolony. Nie zawiódł moich oczekiwań: auto tanie w eksploatacji, za to solidne i pojemne. Zjechałem Doblo wraz z żoną i dziećmi pół Europy, dawał radę i gdy budowałem dom (paleta płytek? bez problemu!), gdy się przeprowadzałem (kanapy z IKEI trochę wystają...) i w codziennej...
~Tome Ś
Minivan 1.3 D 75KM 55kW
Bardzo dobre auto. 1.3 multijet. Auto oszczedne i niezawodne, srednie zuzycie paliwa 5,5-6,2L. Koszty eksploatacji jak za rower :) w Aucie podniesiona moc do 97km. Problem jedynie z wstecznym potrafi zazgrzytać.
~edison
Minivan 1.4 77KM 57kW
ogólnie autko polecenia bardzo dobre do jazdy po miescie i poza miastem gorzej autostrada i drogi szybkiego ruchu no ale to nie rakieta .ale polecam naprawde warto i przedewszystkim tanie częsci zamienne bo w aso jak wszedzie zwariowali z cenami
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Minivan 1.3 D 75KM 55kW
Fiat Doblo Cargo Maxi 1,3 JTD znacznie mniej zachwyca, niż wersja osobowa, którą aktualnie mamy również na stanie i którą wcześniej opisywałem, choćby tym, że jest mułowaty i hałaśliwy. Posiadam wersję kupioną we Francji, było w 2008 roku 30% taniej, niż u nas, stąd kabina znacznie lepiej odszyta niż wersje na Polskę, ma wszystkie bajery, co osobówka, lecz jednostka napędowa za słaba. ZA TO BARDZO OSZCZĘDNY W UŻYCIU. Dlatego oceniam, jako...
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Pisałem o wrażeniach po zakupie tego samochodu na tym forum w 2007, jest moja opinia, jako jedna z pierwszych, teraz macie obraz, jak wyszło w praktyce. Jestem zadowolony, że nie kupiłem zamiast Doblo Berlingo. Partnera, czy nie daj Boże VW Caddy za 50% większą kasę, dalej twierdzę i nie zmienię zdania, że VolksWagen wycenia swoje logo na 30000 zł brutto, każąc klientom szyby otwierać korbą i wietrzyć kabinę przez szybę.;)
3,4
~arek
Minivan 1.3 D 75KM 55kW
przy przebiegu okolo 215000 km powstal problem z wyprzedzaniem na trasie. przy wcisnietym gleboko pedale gazu samochod traci moc co jest bardzo niebezpieczne. w tej sytuacji nie przekracza 100 km/h. mozna sie do tego przyzwyczaic. nie znamy przyczyny tej usterki. przy przebiegu 230000 zaczelo cos stukac w silniku. prawdopodobnie to panewka lub luz na sworzniu tłokowym. JEST TO AUTO SŁUŻBOWE
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo II
7,3
9,4
~Mateusz
Minivan 1.3 D 75KM 55kW
Samochód mogę ocenić bardzo dobrze. Pracuję jako handlowiec, dużo podróżuje - jeździ mi się świetnie, jeśli chodzi o komfort to siedzenia mogłyby być wygodniejsze i bardziej komfortowe, ale w końcu to auto dostawcze, więc podłokietnika i wielkiej wygody spodziewać się nie można po tej wersji. Godne polecenia. Biję na głowę Partnera, którym też sporo podróżowałem.
~sharp40@interia.pl
Minivan 1.9 Multijet 105KM 77kW
Polecam jako auto do pracy lub rodzinnego vana.Wysokie siedzenia daja lepsza widocznosc,silnik w wersji 1,9 multijet 105 KM posiada duza moc-nawet lekko zaladowany na autostradzie pozwala rozpedzic sie do 170 km/h.Niestety jazda z taka predkoscia bije po kieszeni,wiec 120/h i 6,5l/100km diesla to dobra decyzja :) Lubie nim jezdzic nawet w dlugie trasy-800km po prostu nie meczy.
~chipo608@vp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
dla mnie był to kompromis pomiędzy drogim vanem a średniej klasy osobówką. Jestem zadowolony, bo zapakować do niego można bez trudu paletę towaru, po złożeniu tylnych siedzeń. Świetne auto dla małego biznesu jak i dla rodziny.
~Kuba
Minivan 1.3 D 85KM 63kW
Autko świetne, w swojej klasie najlepszy stosunek jakości do ceny. Miałem dwie małe usterki - zamek tylnej klapy i spryskiwacz od strony kierowcy. Serwis rewelacja. Bardzo pojemny samochód rodzinny. Przy zimowej pogodzie strasznie brudzą się boczne szyby i lusterka, owiewki rozwiązują problem. Generlanie podjął bym tą samą decyzje o zakupie po 1,5 roku użytkowania.