Ocena kierowcy - Fiat Doblo II

doblo 1,4 2006r, 10 lat temu
Rok produkcji 2006
Fiat Doblo II 1.4 77KM 57kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik jak narzazie zero usterek dobre autko na miasto z obwodnicą i szybkimi drogami to troszkę muł ale dla mnie w zupełności starcza w końcu pojemność 1,4
hmm skrzynia dobra tylko pierwszy bieg trzeba szybko zmieniać i krótkie przełożenia bo obroty szybko idą w gorę
trzyma się drogi bardzo dobrze
siedzi sie jak w autobusie mam oszklone autko i przyciemnione szyby ale z widocznościa super
mimo swoich gabarytów uważam ze i tak nieźle porównując do np berlingo 2 bo już jeżdziłem i doblo jest wg mnie lepsze
troszkę paruje tył w czasie deszczu ale nie ma co się dziwić duze auto
co do przestrzenie to świetna wszystko się pomieści wózek na pakę i można jechać na wycieczkę:) no i wsiadanie do auta bardzo przyjemne bo siedzimy jak na krzesłach i wsiadamy to wysoko a nie jak w osobówkach ze się leży
mam rok 2006 i nie mam co krytykowac silnik troszke może wyje przy wysokich obrotach ale tak to si
ogólnie autko godne polecenia jak na auto do przewozu ładunku i osób części nie za drogie bo to końcu fiat a więc pełno zamienników autko mam w gazie sprawuje sie super,i jedno co mnie cieszy doblo jest z tyłu na resorach a nie jak patner czy berlingo belka która to rusz sie psuje na naszych drogach a koszt wymiany koło 1000zl
uważam ze cena idealna jak na takie auto dobry rocznik i rozsądna cena

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 77KM 57kW [l/100km]

9,2