Lista ocen Fiat Doblo III (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Jedyna rzecz, która padła do tej pory to dość poważna usterka, nie zdarzająca się przy tym przebiegu, a w większości marek w ogóle!!! poniżej 200tys.km - uszkodzenie koła dwu-masowego - koszt robocizny ok. 1000zł, koszt części ok 1300zł, ale naprawiono w ramach gwarancji.
~donald
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
to sie zaczyna-wymieniony rozrusznik na nowy (wykończył sie po 40tyś), amortyzatory tylne(wyciek), podpórki przednie, wymieniona szyba przednia-sama pekła,opadajace drzwi przesuwne, wymieniona podsufitka, tylna klapa nie zawsze sie domyka.
~and
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Wyrwał się silnik (po niedbalstwie mechanika) Przebita miska olejowa (z winy pracownika) Wymiana dwumasu przy okazji wymiany łożysk skrzyni-ok. 200000 tyś/km.(chyba jakaś wada materiałowa)
~Władysław
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Ustalmy przy jakim przebiegu są poważne usterki ,czy wymiana przekładni po 350 tyś km jest poważną usterką czy normalną czynnością .Mogę powiedzieć że wszystko jest w normie
~Michał
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Alternator- jeszcze na gwarancji, sprzęgło kompletne z pompą i wysprzeglikiem padło po 60 tys. (Jedynie tarcza była w super stanie) po 80 tys. Skrzynia biegów poszła na złom.
~Boleslaw53
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Podobnie. Nie oceniam bo samochód mam miesiąc. Ale jak będzie tak jak w Punto II 1,9 ITD to będzie super pod warunkiem, że serwis robi się zgodnie z instrukcją.
~Przemek
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Tylne zawieszenie ponoć dlatego,że jest wielowachaczowe,poprzedni model miał belkę i nie było kłopotów, biorąc pod uwagę przebieg auta.
~turczy
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Filtr paliwa niepodgrzewany Trzeba w mrozy dodawać dodatki do paliwa. Zanim zacząłem dolewać stanąłem raz po przejechaniu 3 kilometrów przy minus 20
~kaju
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
wymiana skrzyni na gwarancji , wymiana fotela kierowcy po 90tyś (podarło sie oparcie )też na gwarancji
~Paweł
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Nie miałem drobnych usterek ani dużych, tylko wymiany eksploatacyjne