Lista ocen Fiat Doblo III (51)

3,8
~Adam
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Całokształt - działa, ale seria drobnych usterek była dokuczliwa.
~Leszek
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
samochód bardzo wygodny długie trasy z nie są tak uciążliwe jak w (osobowych vanach). bogate wyposażenie seryjne, brak usterek i dobry silnik na razie pozytywnie mnie zaskakują. Ja polecam silnik 2l gdyż widzę b. dużą różnicę z 1.6 (zawieszenie też jest mocniejsze w tej wersji)
~kaju
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
nie widzę na rynku innego auta za te pieniądze 54tyś brutto w 2010 roku
2,3
~Michał
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Samochód nieporozumienie. Ma 3 zalety duże lusterka, pakowność i zwrorność. Reszta to ulepiona z modeliny porażka.
~kuba
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
jeśli ktoś potrzebuje duże, wygodne auto do firmy lub dla dużej rodziny -to auto jest idealne. denerwuje mnie start&stop, pomocne jest wspomaganie hamowania na wzniesienu. Podsumowując komfortowe auto za dobrą cenę. przegląd w aso 500 zł podstawowe filtry są tanie
~benek
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Denerwuje mnie fakt że Fiat nie wykończa od środka rantów drzwi klap itp. tylko zostawia odsłonięte zagięte blachy. Jest to nieestetyczne,ale to dostawczak.
3,3
~Czesio
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Wóz drabiniasty opływowy jak kowadło, wersja osobowa maxi, nie miejcie iluzji że nadaje się do wożenia rodziny, stara astra H to przy tym limuzyna, optymalna prędkość to 110 km/h potem walczysz z oporami
~Paweł
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Najbardziej lubię jeździć kombiwanami dlatego Doblo. Miejsca jest pełno. Wielki bagażnik z 5cioma osobami. W 7kę ciasno. W trzecim rzędzie tylko dzieci pojadą. Spalanie nie za małe. Poniżej 7l ciężko zejść. Dobrze się prowadzi. Największy minus to skrzynia biegów.
3,4
~Piotr Skolud
Van 1.4 16v 95KM 70kW
wkurzają mnie manewry fabryki z bocznymi poduszkami bezpieczeństwa - to zalatuje \"szwindlem\"

Usterki Fiat Doblo III

Fiat Doblo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sklepmasarski.com
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Na razie mam auto 1 miesiąc, przejechałem 5000 km i jestem bardzo zadowolony. Spalanie od samego początku to 6,2