Lista ocen Fiat Doblo III (51)

3,5
~Niemocny
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Jeszcze nie mialem okazji lepiej poznac poniewaz jest na dotarciu wiec go nie przeciazam (Silnik)
~seefahrer
Cargo 1.3 Multijet II 16v 90KM 66kW
Bardzo dobre auto może jakością nie jest super jeszcze w fiacie, ale nadrabia resztą silnik rewelacja tego auta,dobre prowadzenie i skuteczne hamulce.
~Boczo
Van 1.4 T-jet 16v 120KM 88kW
Doblo z silnikiem 1.4 t-jet 120 km to idealny samochód do podróży czy jak w moim przypadku do pracy i podróży. Pracuje w wykończeniówce i potrzebowałem samochód uniwersalnego czyli do pracy i na wypady rodzinne. Doblo sprawdza się rewelacyjne i super wygląda. Przede wszystkim jest to prosta konstrukcja bez nafaszerowanej elektroniki i jakiekolwiek naprawy są tanie i mało skomplikowane. Polecam i nie zamienił bym go za rządne inne w tym...
~niuz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
silnik bezawaryjny , olej zmieniany co 10 tys km rozrząd zalecam zmienić przy 70 tys a nie jak podaje producent po 100 tys (Silnik)
~Szeryf
Cargo 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Kupiłem nowego. Na początku spalanie przy ekonomicznej jeździe wynosiło średnio 6,7l, tak jak wyczytałem od innych użytkowników. Po 3 latach użytkowania sportową jazdą go odmuliłem i zaczął palić około 6 i być dużo zrywniejszy. Teraz znów się chyba zamula. To jest wersja maxi. Jak na tak duże auto to spalanie moim zdaniem na bardzo przyjaznym poziomie. Jako ciekawostkę dodam, że przy dużych prędkościach spalanie znacznie wzrasta. Auto jest... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~donald
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
to sie zaczyna-wymieniony rozrusznik na nowy (wykończył sie po 40tyś), amortyzatory tylne(wyciek), podpórki przednie, wymieniona szyba przednia-sama pekła,opadajace drzwi przesuwne, wymieniona podsufitka. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Paweł
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Niezawodna jednostka, bardzo dynamiczna, niskie spalanie (Silnik)
3,7
~mk
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
samochód jest niezły, skrzynia nie dopasowana, zagasł mi chyba ze sto razy, nie mogę się przyzwyczaić do przełożeń na pierwszym i drugim biegu.
~darsiara
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
PROBLEM Z WŁĄCZENIEM 1, RESZTA BIEGÓW OK, CHOCIAŻ DALEKO MU DO MAZDY Z 2000r. (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo III
6,4
9,3
~Adam
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Jakby był 2.0 to byłby najszybszym dostawczakiem. Ale ten 1.6 105 koni daje radę. (Silnik)