Oceny Fiat Doblo III Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW 2010-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Doblo III Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW 2010-2016

~Władysław
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Jestem drugi właścicielem Fiata Doblo Maxi i bardzo zadowolonym użytkownikiem,w chwili pisania mam 370tyś przebiegu i cały czas rośnie.Samochód jest mega pojemny i mam porównanie do Kangoo,Partnera itp.,jest bardzo stabilny w prowadzenie na pusto, z ładunkiem to już rewelacja.Bardzo mi się podoba że jest brak belki z drążkami skrętnymi lub łożysk igiełkowych które były moją zmorą w francuzach.Ale najbardziej mnie zachwyca silnik 1,6...
~Paweł
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Najbardziej lubię jeździć kombiwanami dlatego Doblo. Miejsca jest pełno. Wielki bagażnik z 5cioma osobami. W 7kę ciasno. W trzecim rzędzie tylko dzieci pojadą. Spalanie nie za małe. Poniżej 7l ciężko zejść. Dobrze się prowadzi. Największy minus to skrzynia biegów.
~Przemek
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Witam, większość rzeczy na plus , silnik dynamiczny choć założyłem chip,spalanie po mieście ok 7,5l do przeżycia, najwięcej miejsca w środku w swojej klasie aut, hamulce mocne bez fadingu,trzymanie na zakrętach dobre mimo wysokiej paki, tylko zawieszenie tylne do bani,przy 60tkm ,wymieniłem 3 raz amortyzatory z powodu wybijania się dolnych tulei. Gdyby nie ten tył dałbym 5 gwiazdek,no ale nie ma aut doskonałych.
~turczy
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Brak drogich awarii unieruchamiających auto. Stosunej cena jakość odpowiedni (zależy za ile się kupi) Ja wziąłem zarejestrowany \"z placu\" z rabatem -25% od cennika ale bez przbiegu. Jedyne co i w tym aucie nie pasuje to hamulce. Z tyłu powinny też być tarczowe
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
KONKLUZJA: Jest bardzo duży postęp w stosunku do drugiej generacji. Stworzono zupełnie nowy, bardzo przyjazny użytkownikowi dobrze zaprojektowany samochód. Doblak może nie jest tak ładny i porywający, jak Alfa Romeo, czy szybki, jak Ferrari, bo to w końcu dostawczak, ale jest przyjemny dla oka znaczniej niż bełkot Partner do interesów, cytryna z Berlina lub wieśwagen Caddyceusz. Nie przypomina absolutnie tepsowskiego furgona doblo II...
~Mateusz
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Polecam ze względu na poniższe oceny poszczególnych sfer auta. Dla mnie 5-tka z małym minusem.
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo III Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
5,4
3,7
~mk
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
samochód jest niezły, skrzynia nie dopasowana, zagasł mi chyba ze sto razy, nie mogę się przyzwyczaić do przełożeń na pierwszym i drugim biegu.
~fiman
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Ogolnie naprawde fajne auto jezeli ktos szuka auta z duza przestrzenia dla pasazerow i ogromnym bagaznikiem polecam!
~Paweł
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Niezawodna jednostka, bardzo dynamiczna, niskie spalanie (Silnik)
3,7
~Doblak
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Nie wiem dlaczego niektórzy tak się podniecają silnikiem 1.6 MJT 105KM , dla mnie po 2 latach i 60 000km tym autem , silnik jak silnik-można trochę przycisnąć jak na ten ciężar budy , palił na dotyk przy -25st.C. , dość elastyczny , ale kultura pracy to zwykły klekot i wcale nie taki cichy we wnętrzu. (Silnik)
Fiat Doblo III Van