Ocena kierowcy - Fiat Ducato I

Silnik 2.5 TD 95KM 70kW
Rok produkcji 1992
Fiat Ducato I 2.5 TD 95KM 70kW 1981-1993 - Oceń swoje auto
bo ciszej mogłoby być
głośny jak cholera ale zawsze odpala, oleju dużo nie bierze, ciągnie ładnie od samego dołu (jak na dostawczy oczywiście :)
żle zestopniowana, biegi mogły by być dłuższe, byłoby ciszej, trwałość chyba kiepska, już raz ją robiłem i jak słyszę niedługo powtórka, ale nie obchodzę się z nią zbyt delikatnie więc może to moja wina
jak wszystko jest w zawieszeniu ok to rewelacja ale bardzo łatwo popsuć w nim zbieżność i wtedy ściąga i tnie opony, dlatego trzeba dbać, części do zawieszenia są zresztą bajecznie tanie
duże lusterka, przeszklona cała buda (mam combinato), widać wszystko
może nie wszystko zasługuje na 5 ale w sumie taka ocena za REWELACYJNĄ dźwignię zmiany biegów, to jest dużo lepsze niż taki układ jak np w Vito, biegi zmienia się jednym palcem bez odrywania rąk od kierownicy
wentylacja dobrze, ogrzewanie źle, fakt mam dużą budę (nie ma przegrody), ale przy -10 to w kabinie jest max 0, poza tym zawór nagrzewnicy jest tak skonstruowany że albo wszystko albo nic , stanów pośrednich nie ma
ale tylko dlatego że nie mam przegrody, jak jest to kierowca siedzi na baczność
głośno jest i tyle, ten typ tak ma
może nie pali mało ale części bardzo tanie, znajomych co mają t4 szlag trafia :)
raczej nic się nie psuje, pod warunkiem że się dba, a dbać trzeba zwłaszcza że auto ma już swoje lata
raz ukręciłem przegub, w zasadzie na własne życzenie ale nie zdażyło się żeby coś sprawiło że nie dało się jechać

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 95KM 70kW [l/100km]

9,7