Lista ocen Fiat Ducato II (98) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DIMI@o2.pl
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
Skrzynia ma jedne drobny szczegól a dokładnie miedzy lewarkiem a sama skrzynia biegów łaczy sie to takim ciegłami któr konicówki sa z plastiku i sie wyrabiaja,i mocowanie lewarka jest niezbyt stabilne.
~Paweł
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Podczas ponad ośmiu lat eksploatacji wymieniłem 3 razy synchronizatory skrzyni biegów, które bardzo często się poddawały, dopiero po trzeciej wymianie wszystko jest w porządku.
~czesiu240288
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Rozsypal mi sie synchronizator 2 biegu co na pusto nie jest duzym problemem,ale przy ciezkim ładunku robi sie klopot.Przy zakupie radze dobrze sprawdzic czy zaden bieg nie \"zgrzyta\"
~HENIO
Furgon 2.0 100KM 74kW
skrzynia sie zachowuje znakomicie biegi same przeskakuja jak ta lala poprostu sfietna nie za dluga nie za krutka ale szczeze ja bym wola jednak troszke dłusze biegi
~piotr42
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
wyjechał z fabryki z uszkodzonymi synchronizatorami wszystkich biegów SKANDAL !!!!,wycieki oleju, skrzynia kilkakrotnie naprawiana,ciągle zaskakuje czymś nowym.
~Albert
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Skrzynia czasami lubi sobie strzelić tzw. "focha" w postaci niewbijającej się dwójki oraz w ogóle nie wbija wszystkich biegów tak jak należy.
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
NIE WYPAŁ 1 BIEK ZA KRUTKI,ZIMĄ ZAPAKOWANY RUSZAM CZĘSTO Z 2,DWA RAZY ZŁAMAŁ MI SIĘ PEDAŁ SPRZĘGŁA A RAZ ŁAPA DOCISKU.DOBRA NA DŁUGIE TRASY.
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
No po około 450000 km padła skrzynia a dokładnie wybierak i piątka - koszt w miare duży jak na to autko ale coż się nie robi dla ducacika :)
~mac73
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
ma małe mankamenty ale jak na ten przebieg jest nieźle, troszeczkę go zaniedbałem - wymieniajcie często olej w skrzyni to naprawdę czyni cuda

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Duzo lepiej, niz w poprzedniku, chociaz poszczegolne przelozenia sa bardzo blisko siebie i trzeba je bardzo precyzyjnie \"wpinac\".