Lista ocen Fiat Ducato II (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegorz
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
jestem zadowolony chociaż DUCATO ma kilka niedociągnięć z jednej str dużę boczne drzwi są bardzo praktycze a le za słabe klamki maja i szybko sie wyrabiaja rolki
~anetaradek@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ZA TĄ KASE EXTRA AUTO.W WERSI MAX BARDZO DUŻA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA,115KM POZWALA NORMALNIE UŻYTKOWAĆ AUTO,PRZY NISKIM APETYCIE NA ON.TANIE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE .
~ZWIERZAK
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Ci którzy nazywają dukaciaka wynalazkiem pewnie juz przejechali 50 tys. bez awari i są z tego dumni. Ducato jest jednym z lepszych samochodów dostawczych i najtańszych w eksploatacji.
~_B_O_L_O_
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Myśle że jest to dobry samochód chodź przed jego zakupem nie bylem do niego przekonany. Naturalnie auto autu nie równe jak sie dba o to co sie ma to się długo pojeździ.
~stanley
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
użytkuje go 2 lata bez poważniejszych usterek, a muszę dodać że podłączyłem do silnika sprężarkę chłodniczą i naprawdę ten silnik dostaje teraz w dupę i mimo wszystko działa b.dobrze
~kaszdevil
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
w tej klasie najleszy chyba za taka cene czego oczekiwac warty polecenia ja juz moim przejechalem od kupna 250000 i jestem z niego zadowolny Polecam go!!!!!!!!!!!
~Qba CSV
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
mocno pozytywny samochod dobre materialy wykonczenia minus taski sam samochod jak peugot boxer oraz citroen jumper tylko znaczki sie roznia
~wuka63@wp.pl
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Z silnikiem tdi auto spisuje się doskonale i mało pali.Za takie pieniądze chyba nic lepszego się nie znajdzie.
~Emek
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Całkiem dobry busik polecam ducsa mam 2 10 1.9d ni do zajezdzenia i 14 2.8 idtd ekonomiczny silnik i malo wadliwy.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Generalnie po trasach (400-700 km w ciągu dnia) wysiadam z tego samochodu wypoczęty :) a przynajmniej nie zmęczony :)