Lista ocen Fiat Ducato II (93) - Całokształt

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Ktoś kto jezdził tym samochodem,zawsze wypowiada sie w samych superlatywach.Narzekają tylko ci co nie mieli z nim kontaktu.Naprawdę polecam,zwłaszcza z silnikiem 2.8 JTD.Najnowsza wersja jest super.Wszystkie drobne niedociągnięcia które posiadał poprzednik zostały wyeliminowane.Nowa wersja to od 05.2002.Jeszcze raz polecam.
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Samochód kupiłem w 2013 roku z przebiegiem 200 tys. km, od tej pory w ciągu ponad 8 lat eksploatacji zrobiłem nim 391 tys. km, chwalę ten samochód za dobry silnik oraz niskie spalanie podczas miejskiej i autostradowej jazdy, jedyną słabą stroną samochodu jest blacha, która lubi sobie zardzewieć.
~Dgr
Furgon 1.9 D 85KM 63kW
Auto jeździło w kurierce. Plusem na pewno jest ładowność. Ale ogólnie to mała katastrofa. I ten plastikowy pedał sprzęgła?! Zamiennik 39zł wymieniałem co kwartał, Orginał około co 9 miesięcy. Polecam auto jak ktoś nie ma za dużo pieniędzy na start. I radzę wozić ze sobą zapasowy pedał i linkę sprzęgła.
~r.wieczorek@wp.pl
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Liczyłem na więcej,uciążliwe są drobiazgi (uszkodzony podnośnik koła zap,wymiana zacisku hamulcowego czy te nieszczęsne stuki z przedniego zawieszenia) co przy tym przebiegu nie powinno mieć miejsca.Są jednak i plusy (cicho,szybko i tanio-koszt paliwa) oraz cena zakupu nowego samochodu.
~Karol
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiata Ducato kupiłem do wożenia drobnego AGD i wszelakiego sprzętu, jak się okazuje, Ducato jest mega pakownym autem niż konkurencja, 122 KM na spokojnie wystarcza do rozpędzenia dużego dostawczaka, w przeciągu roku wymieniałem tylko podstawowe elementy eksploatacyjne.
~andrew12125@tlen.pl
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
tani w utrzymaniu i niezawodny oprocz wyzej wymienionych usterek ktore sa jednak do przewidzenia i zdarzaja sie w kazdym aucie(akumulator) troche glosny w srodku i malo elastyczny silnik w porownaniu do Sprintera ale 160km/h tez pojedzie i zdecydowanie taniej niz Sprinterem
~rysio
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
bardzo złe auto ,bardzo zawodne i awaryjne, bardzo drogie w utrzymaniu i serwisowaniu, bardzo zły i niekompetentny serwis w stacji ASO,chłopaki w stacji ASO obrabiają auto z dobrych części i chcą je jeszcze raz zamontować do tego samego auta za cenę o 50%wyższą niż część nowa
~lulacz
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
ogólnie auto godne zainteresowania,duża przestrzeń ładunkowa(maxi),moja ładowność to 1551kg,ale wiozłem 2,5 tony bez wizualnego przeciążenia. Szkoda, że przy tej ładowności mam tylko 1600kg na haku,a moje DMC to równe 3.5 tony i muszę płacić podatek od środka transportu.
~raider
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
jestem oszczędny w wystawianiu ocen najechałem 30 tysiaków i poza tym lewarkiem zmiany biegów w pozycji 2 i 4 to tak naprawdę niemam się do czego przyczepić:))) polecam auto :) kupiłem je w salonie i jeszcze nie ma roku za miesiąc 1 przegląd :)trochę je katuję he he

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Nowy model Ducato-ten po 2002r. jest naprawdę świetnym dostawczakiem.Wszyskie drobne mankamenty z poprzedniego modelu zostały "uleczone". Mam wersję z systemem "Connect" - nawigacja sat. , telefon i takie tam jeszcze bajery - świetna sprawa. Polecam Ducato - świetny samochód!