Lista ocen Fiat Ducato II 2.3 JTD 110KM 81kW 1999-2006 (19)

3,8
~Carlos
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Ducato 2.3jtd z 2004 roku z polskiego salonu. Poprawne auto za rozsadne pieniadze, ladny srodek, bardzo dobry silnik, ekonomiczny, zwrotny, wystarczajaco szybki. Odpowiednio traktowany pojedzie i wroci. Samochod do ladunkow max 2tony.
~daniel122
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
zero problemów przy odpowiedniej jeździe i nie katowaniu mysle że 400tyś bez większych problemów mimo poważnego wypadku nic się z tego powodu nie dzieje nawet nie widać że coś było.
~arka3
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Jest ok. O niebo lepszy od poprzednika, jak będzie dalej zobaczymy.
3,7
~Tomek
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Kupiłem zadbany egzemplarz z przebiegiem 250tys, obecnie ma 400tys, nie bierze ani grama oleju, nie dymi, niskie spalanie, elastyczny i cichy, dobrze sie podrużuje
2,5
~yah
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
silnik nie sprawia kłopotów pomimo wieku i przebiegu (Silnik)
~raider
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
jestem oszczędny w wystawianiu ocen najechałem 30 tysiaków i poza tym lewarkiem zmiany biegów w pozycji 2 i 4 to tak naprawdę niemam się do czego przyczepić:))) polecam auto :) kupiłem je w salonie i jeszcze nie ma roku za miesiąc 1 przegląd :)trochę je katuję he he
3,5
~r.wieczorek@wp.pl
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Liczyłem na więcej,uciążliwe są drobiazgi (uszkodzony podnośnik koła zap,wymiana zacisku hamulcowego czy te nieszczęsne stuki z przedniego zawieszenia) co przy tym przebiegu nie powinno mieć miejsca.Są jednak i plusy (cicho,szybko i tanio-koszt paliwa) oraz cena zakupu nowego samochodu.
3,4
~robert łódź
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
wiekszych zastrzeżeń niemam tylko co 167000 awaria pompy wtryskowej (wysokiego ciśnienia) ekonomiczny i brak innych awarii (Silnik)
~robert
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Moim zdamiem dobrze zestopniowana, jedynie dwójka czsem zgrzytnie (Skrzynia biegów)
3,8
~mac73
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
rewelacyjny - bez porównania do 2.8 aż szkoda że to dostawczak (Silnik)