Oceny Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006

Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006

~squash90
Fiat Ducato II
Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.
~Tepik
Fiat Ducato II
Naprawde dobre auto. Wiem ze wielu ludzi nie ufa fiatom. Ja sam szukalem auta innej marki niz fiat ale przekonal mnie znajomy mechanik zajmujacy sie tylko dostawczymi. i jak na razie byl to strzal w dziesiatke. Naprawde niezawodne wygodne auto i tanie w utrzymaniu autko. Dobrze sprawuje sie w ekstremalnych branzach gdzie wozi sie naprawde duze ilosci towaru.
~Paweł
Fiat Ducato II
Nowy model Ducato-ten po 2002r. jest naprawdę świetnym dostawczakiem.Wszyskie drobne mankamenty z poprzedniego modelu zostały "uleczone". Mam wersję z systemem "Connect" - nawigacja sat. , telefon i takie tam jeszcze bajery - świetna sprawa. Polecam Ducato - świetny samochód!
~Paweł
Fiat Ducato II
Ktoś kto jezdził tym samochodem,zawsze wypowiada sie w samych superlatywach.Narzekają tylko ci co nie mieli z nim kontaktu.Naprawdę polecam,zwłaszcza z silnikiem 2.8 JTD.Najnowsza wersja jest super.Wszystkie drobne niedociągnięcia które posiadał poprzednik zostały wyeliminowane.Nowa wersja to od 05.2002.Jeszcze raz polecam.
~Bartek
Fiat Ducato II
Ogólnie opisując tego dostawczaka, jest ok. Nie wymagam od samochodu "roboczego" zbyt wiele, ale nie chcę jeździć wozem konnym. Ducato spełnia moje oczekiwania.
2,5
~Wojtas.bb
Fiat Ducato II
Nie polecam.Lepiej kupić starszego sprintera i mieć spokój
3,1
~Andy
Fiat Ducato II
Teraz LT 35 2,5TDI 5 szt. i zapomniałem drogi do mechanika.
~Hatson
Fiat Ducato II
Z poprzedniego ducato bylem zadowolony. Nigdy mnie nie zawiodl, zawsze dowiozl na miejsce. Kupilem wiec troche nowszego i mam nadzieje, ze rowniez sie nie zawiode.
~arons@op.pl
Fiat Ducato II
Doskonały stosunek ceny do jakości oferowanych parametrów, niezawodności.Jeśli komuś nie przeszkadza ze to fiat a nie VW czy mercedes a chce trochę zaoszczędzić na zakupie to polecam
~3j GG 670421
Fiat Ducato II
Generalnie po trasach (400-700 km w ciągu dnia) wysiadam z tego samochodu wypoczęty :) a przynajmniej nie zmęczony :)