Oceny Fiat Ducato II 2.8 TD 122KM 90kW 1998-2003

Fiat Ducato II 2.8 TD 122KM 90kW 1998-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Ducato II 2.8 TD 122KM 90kW 1998-2003

~KOKOSZ@poczta.fm
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
wcześniej przez 3 lata użytkowałem citroena jumpera max 2.5D (prod 1996), nabiłem nim prawie 90kkm przez 3 lata a poprzedni właściciel ok 110kkm - byłem bardzo zadowolony i dlatego postanowiłem kupić coś podobnego nowszego, wybór padł na ducato (znajomy mechanik pracuje w ASO Fiata). W porónaniu z cytryną trochę zmienił się kształt deski rozdzielczej, dodatkowo jest także obrotomierz, przyciski na konsoli także zminiły swój kształt choć ich...
4,1
~Karol
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiata Ducato kupiłem do wożenia drobnego AGD i wszelakiego sprzętu, jak się okazuje, Ducato jest mega pakownym autem niż konkurencja, 122 KM na spokojnie wystarcza do rozpędzenia dużego dostawczaka, w przeciągu roku wymieniałem tylko podstawowe elementy eksploatacyjne.
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Polecam Ducato - dobre , pakowne (kontener) autko za małą cene - nawet o nowych tak mówią. Słaby punkt to zawieszenie , półosie. Skrzynia padła mi ale to już od kilometrów. Tak ogólnie auto super. AHA zero rdzy !!!!
3,3
~ducato 03
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
tani samochod i w miare maloawaryjny,nie jezdzilem niczym innym wiec sie nie wypowiadam,a ci co wypowiadaja sie w samych superlatywach po 30tys przbiegu to mnie smiesza, po takim przebiegu to sie moze motorynka popsuc
2,5
~rysio
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
bardzo złe auto ,bardzo zawodne i awaryjne, bardzo drogie w utrzymaniu i serwisowaniu, bardzo zły i niekompetentny serwis w stacji ASO,chłopaki w stacji ASO obrabiają auto z dobrych części i chcą je jeszcze raz zamontować do tego samego auta za cenę o 50%wyższą niż część nowa
~Robert
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Polecam te busiki bo sa naprawdę fajne w obsłudze, są ładne, ciekawie i przemeślanie zaprojektowane np tylko w Ducato i bliżniakach można bez problemu prze boczne drzwi włożyć palete EU na szerkość a nie jak u innych tylko wzdłuż a póżniej ją obracać (jak paleta waży kilkadziesiąt kilo to ok ale jak tone to jest problem). Dłóższe boczne drzwi o ok 20 cm niż u wiekszości busów rozwiązują taki problem. 1.6m między nadkolami i niski próg także...

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~iiviiairciin@o2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Jako uzytkownik Ducato jestem z tego samochodu zadowolony. obsluga raczej bezawaryjna pod warunkiem ze kontroluje sie wszystko na biezaco. Zdecydowanie tanszy w utrzymaniu jak LT-ek albo sprinter i samochody z koncernu psa (jumper czy boxer)
~darass
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Samochód ma bardzo dynamiczny silnik, dobre zawieszenie i nigdy mnie nie zawiódł poza "piątką" i rozrusznikiem(kilka razy) To jest moje czwarte ducato, które pomału wykańczam (500tyśkm) i teraz myśle o nowym busie. Rzecz jasna DUCATO 2,8 JTD
3,6
~wywyg@wp.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
generalnie "jak się jeździ to się psuje!" trzeba coś czasami do wozu dołożyć czy to będzie sprinter czy vw, każdy ma swoje zalety i wady za te pieniądze nie kupicie chyba sprintera z tego roku a jak już kupicie , no to tylko wspłóczuć jaki on bedzie...
~spoooky
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
daje najwyzsza ocene dla tego ze lubie ten samochod i szanuje go, sprawia mi duza przyjemnosc jazda nim w trase, jest malo konfortowy ale jak go sie zaladuje to nie odczuwa tak sie dziur i nierownosci