Lista ocen Fiat Ducato III Furgon przedłużony (9) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niezadowolony
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Silnik Iveco 3.0, 160 KM. Bardzo udany silnik, elastyczny, ekonomiczny, jak na taki wielki samochód małe zużycie paliwa. Wym oleju co 40 tys, ja robiłem częściej, mimo przebiegu 360 tys nic jeszcze nie pije. Natomiast umiejscowienie silnika Fiat spieprzył dokumentnie. Leje się na niego woda z podszybia, rdzewieją gniazda świec i wtrysków. Ja jeszcze nie wymieniałem, ale już widzę że nie da rady wykręcić świecy czy wtrysku, urwie się od razu,...
~pomoc-drogowa31@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Mam 4 szt. w wersji maxi (L 4 H 3) auta mają po 2,5 r . przejechane po 400,000 km i mmiałem tylko problem ze sprzęgłem które wymieniałem na 250 tyś km!! ze względu na zużycie . auko z silnikiem 3L 160 KM jeszcze lepsza jednostka, pali tyle samo i jest cichsze. NAPEWNO POLECAM !!
~Marek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Jakaś fabryczna wada przy silniku . Kazali przyjechać coś trzeba wymienić . Sam silnik się nie popsuł , ale samochód trzy razy staną w tym dwa razy wrócił na lawecie .
~tymrak2
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Doskonaly silnik !.Baaaaardzo dynamiczny.Ogromna wiekszosc osobowek zostaje z tylu.Silnik to najwiekszy atut tego auta.Jezeli kupowac Ducato to tylko z tym silnikiem!
~bociek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Trzy razy awaria wysprzęglika, dwa razy dolny i raz górny.
~Grzegorz
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
3,0. Oprócz mocy to wielki badziew
~skorzanyswiat.pl
bardzo dobry silnik