Oceny Fiat Ducato III Furgon przedłużony

Najnowsze oceny Fiat Ducato III Furgon przedłużony

3,2
~Niezadowolony
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Mam największą wersję - 17m3 z silnikiem 160 KM, i taką opiszę. Na początek plusy. Wielka buda, bardzo dobry silnik, niskie zużycie paliwa, wyjątkowo dobre wyciszenie kabiny, duża ilość schowków dobrze rozmieszczonych, dobre wyposażenie( tzn pełna elektryka, klima itp bajery umilające pracę). Dużym plusem są dobre proporcje wymiarów auta. Mimo olbrzymiej budy projektanci zrobili zwartą konstrukcję. Iveco, Crafter i Sprinter też mają budy po...
1,8
~Grzegorz
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Samochód porażka. Przy 400000km uszkodził się licznik a za chwilę padł silnik. W sumie wymieniłem w nim: silnik, wtryski, skrzynię ,rozrusznik, przewody masowe, alternator,półosie napędowe, całe zawieszenie. Notorycznie psuje się nadmuch kabiny. Nigdy więcej Ducato
3,5
~Dawid
Furgon przedłużony 3.0 Multijet Power 157KM 115kW
Ogólnie auto spoko z zalet dużo lepszy promień skraju niż master za to gorsza widoczność tragiczna ergonomia i fotel kierowcy Jeden uchwyt na kubek to jakaś kpina do tego złe wyprofilowany pedał gazu Ogólnie gorszy niż master szczególnie na długie trasy
3,5
~Dawid
2,9
~Marek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ducato z jesieni 2017 roku 2.3 150KM ( nie było takiego w rubryczkach ) . Przejechałem tylko 20 000 km w 14 m-cy . Dobrze ,że nie jest to moje główne narzędzie pracy a służy tylko do dojazdów . Opis jest poniżej . Ogólnie - NIE KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ . Nie polecam znajomym , nawet komuś kogo nie lubię bym go nie polecił , bo by mnie gryzło sumienie . Wolałbym poszukać porządniejszy samochód z którego będzie większa przyjemność , a nie...
~skorzanyswiat.pl
boczne drzwi trochę za wąskie szerokość auta ok długość za krótki około 20 cm
Dziennik kosztów dla Fiat Ducato III Furgon przedłużony
3,2
~unu@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
poprzednio jeździłem stareńkim LT w porównaniu - jest postęp ale od auta które weszło na rynek w 2007 oczekiwałem zdecydowanie więcej
3,7
~Jezza
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Auto niewiarygodnie oszczędne. Ciężkie, wielkie i przede wszystkim wożone ciężary a spalanie z klimą trzyma się na 8.6. Silnik mógłby być bardziej elastyczny, a 6 bieg mieć większe przełożenie bo na autostradzie przy 120 robi się głośno i pali powyżej 10l. Ogólnie na plus (realne spalanie 7.4 przy oszczędnej jeździe). (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~mrzyk
Furgon przedłużony 2.2 Multijet 100KM 74kW
3,6
~bociek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Trzy razy awaria wysprzęglika, dwa razy dolny i raz górny. (Silnik)
Fiat Ducato III Furgon przedłużony