Ocena kierowcy - Fiat Ducato III Furgon przedłużony

Marek, 6 lat temu
Silnik 2.3 Multijet 120KM 88kW
Rok produkcji 2014
Fiat Ducato III Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Ducato z jesieni 2017 roku 2.3 150KM ( nie było takiego w rubryczkach ) . Przejechałem tylko 20 000 km w 14 m-cy . Dobrze ,że nie jest to moje główne narzędzie pracy a służy tylko do dojazdów . Opis jest poniżej . Ogólnie - NIE KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ . Nie polecam znajomym , nawet komuś kogo nie lubię bym go nie polecił , bo by mnie gryzło sumienie . Wolałbym poszukać porządniejszy samochód z którego będzie większa przyjemność , a nie rozczarowanie .Kropka .
Jakaś fabryczna wada przy silniku . Kazali przyjechać coś trzeba wymienić . Sam silnik się nie popsuł , ale samochód trzy razy staną w tym dwa razy wrócił na lawecie .
Działa dobrze .
Skacze ! Idealnie prosta droga a ten skacze jakby miał balony na oponach ( na oponach zimowych to samo ) . Wymiotować się chce po dłuższej przejażdżce . Dla mnie to jest chyba najgorsza wada . Nie fajnie się jeździ !
Za nowy jest ,żeby coś powiedzieć złego .
Do przodu i na boki dobra . Z tyłu mam kontener więc nie wiem .
Dobra .
Bardzo długo się nagrzewa . Stary Sprinter nagrzewał się o godzinę szybciej .
Dobra .
Przez telefon nie da się rozmawiać ,no chyba ,że krzyczeć . Za głośno jest w kabinie . Zestaw głośnomówiący nie pomaga , w zasadzie nie używamy go .
Na gwarancji jest więc na razie bez kosztów , a później to się chyba posypie albo go ze złości spalę .
Nieważne ,że jest tańszy , ale jest i gorszy !
Ciągle z czymś jeździmy do serwisu . Po dwóch miesiącach skorodowała rura , to na przykład .
Dwa razy na lawecie wróciło . Dobrze ,że ze Szwecji jakoś wrócił (połatany przewód )

On - zużycie paliwa dla silnika 2.3 Multijet 120KM 88kW [l/100km]

15,2