Lista ocen Fiat Ducato III Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW 2007-2014 (6)

2,9
~Marek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Ducato z jesieni 2017 roku 2.3 150KM ( nie było takiego w rubryczkach ) . Przejechałem tylko 20 000 km w 14 m-cy . Dobrze ,że nie jest to moje główne narzędzie pracy a służy tylko do dojazdów . Opis jest poniżej . Ogólnie - NIE KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ . Nie polecam znajomym , nawet komuś kogo nie lubię bym go nie polecił , bo by mnie gryzło sumienie . Wolałbym poszukać porządniejszy samochód z którego będzie większa przyjemność , a nie...
~Mateusz
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Źle umieszczone przyciski awaryjnych, przeciwmgielnych, podgrzewania lusterek oraz centralnego zamka. (Ergonomia)
3,2
~unu@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
poprzednio jeździłem stareńkim LT w porównaniu - jest postęp ale od auta które weszło na rynek w 2007 oczekiwałem zdecydowanie więcej
~pomoc-drogowa31@wp.pl
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Mam 4 szt. w wersji maxi (L 4 H 3) auta mają po 2,5 r . przejechane po 400,000 km i mmiałem tylko problem ze sprzęgłem które wymieniałem na 250 tyś km!! ze względu na zużycie . auko z silnikiem 3L 160 KM jeszcze lepsza jednostka, pali tyle samo i jest cichsze. NAPEWNO POLECAM !! (Silnik)
3,7
~Jezza
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Auto niewiarygodnie oszczędne. Ciężkie, wielkie i przede wszystkim wożone ciężary a spalanie z klimą trzyma się na 8.6. Silnik mógłby być bardziej elastyczny, a 6 bieg mieć większe przełożenie bo na autostradzie przy 120 robi się głośno i pali powyżej 10l. Ogólnie na plus (realne spalanie 7.4 przy oszczędnej jeździe). (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~bociek
Furgon przedłużony 2.3 Multijet 120KM 88kW
Trzy razy awaria wysprzęglika, dwa razy dolny i raz górny. (Silnik)
Fiat Ducato III Furgon przedłużony