Oceny Fiat Ducato IV

Oceny Fiat Ducato IV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Ducato IV

~Grzegorz
Fiat Ducato IV
Silnik niezawodny. Zwinny i mało spala. Naprawdę przy spokojnej jeździe prawie na pusto spalił 7,4 litra. 6 biegowa skrzynia sprawuje się ok. Krótkie przełożenia. Duże lusterka boczne ale minusem są słupki które utrudniają widoczność. Fiat spełnia moje oczekiwania. Oferuje blachę w ocunku. Na plus też zasługuje paka gdzie nie nagrzewa się tak bardzo jak auto znajduje się na słońcu. Irytujące są czujniki parkowania. Zacinaka się czasem....
~Jack119
Fiat Ducato IV
ogólnie mówiąc to jest katastrofa. Jest to moje piąte Ducato i powiem tak, każde kolejne jest coraz gorsze a le to to jakaś katastrofa. W tym samochodzie psuje się wszystko, albo prawie wszystko. Ilość wykonanych naprawa, jest porażająca, ale ten rok użytkowania pobił wszystkie dotychczasowe. Wymieniłem przepustnice - 700 zł, tarcze przód - 400 zł, rozrząd wraz z pompą 1000 zł, wtryskiwacze 3000 zł, oraz tydzień temu kompletne sprzęgło...
~Kuzyn
Fiat Ducato IV
(do jasnej cholery. Poświęciłem conajmniej pół godziny na opisanie Ducato a system nie pozwala kliknąć "dodaj ocenę". Auto Centrum, poprawcie błąd! Jestem niezadowolony z serwisu dodawania opini w Auto Centrum!)
~;)
Fiat Ducato IV
Ładne, długie praktyczne auto do przewożenia większych rzeczy.
2,1
~ADMIN
Fiat Ducato IV
Ducato popsuło się po wymianie silników- padają praktycznie wszystkie auta we flocie we wszystkich silnikach. Padają skrzynie biegów i elektonika.
~ponczek16xx
Fiat Ducato IV
Za tę pieniądze naprawdę super. Można się do czegoś przyczepić wiadomo, ale jest naprawdę dobrze.
Dziennik kosztów dla Fiat Ducato IV
10,5
~janek
Furgon 3.0 MultiJet 177KM 130kW
Fiat Ducato IV
Rewelacyjny silnik którego już niestety nie produkują. Wielka moc jak na busa. Samochód jedzie jak szalony. Na światłach można brać osobówki jak się ruszy w dwójki. (Silnik)
1,7
~flota
Furgon 3.0 MultiJet 177KM 130kW
Fiat Ducato IV
Kilka awarii w kilka miesięcy
~nick
Fiat Ducato IV
Beznadziejnie grube przednie słupki miałem już przez nie 2 niebezpieczne sytuacje a jeżdżę nim dopiero 33000 (Widoczność)