Lista ocen Fiat Idea (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eric
Minivan 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
W tej cenie ciężko dostać auto z taki motorem, tak zaprojektowanym wnętrzem z możliwością wielu aranżacji. Aczkolwiek pewne nieprzemyślane rozwiązania dają do myślenia...nie ma się co oszukiwać jest to Fiat z dni kiedy to gruntownie zmieniano oblicze marki mające na celu udowodnić że Fiat to nie grat a auto warte pieniędzy które za nie zapłacisz. Można trafić na fajny egzemplarz i jest to dobry wybór przy kupnie auta używanego.
~Pablo
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jako nowego cena na rynku polskim była chyba mocno przesadzona stąd mała popularność w Polsce i szybko zniknął z oferty, natomiast na rynku zachodnim już znacznie lepiej było bo troche używanych można znaleźć właśnie z importu. Ja kupiłem używany w 2020 za 6.300zł i uważam że biorąć pod uwagę wyposażenie, i jego ogólną bezawaryjność do dnia dzisiejszego (60 tys km przejechanych) za świetny wybór
~Pablo
~Rafał
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Cena zdecydowanie za wysoka w przypadku auta nowego moj exemplaz 78tys, jesli chodzi o używane bardzo atrakcyjna za 2 latka 30000 za to mozna kupic peugeota 206 z 1,4HDI a kultura pracy i wygoda przemieszczania sie duzo lepsza w przypadku fiata -osobiście polecam pomimo ze to FIAT
~Daniel
Minivan 1.4 8V 77KM 57kW
Za takie pieniądze trudno kupić inne auto z takim wyposażeniem i tak młode rocznikiem. Trochę cierpliwości i znajdzie się także w odpowiednim stanie technicznym. Ja swojego szukałem pół roku, ale jestem bardzo zadowolony.
~Krzysiek
Minivan 1.4 8V 77KM 57kW
Jakość "średnia+", ceny egzemplarzy do sprawdzenia. Nie miałem pojęcia, że te auta tak się cenią! A są przecież mało popularne na polskim rynku. Jeszcze nie spotkałem drugiej "Idei" na drodze!
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Zaznaczyłem DOBRZE , bo kupiłem auto jako demo za 10.000 taniej niż w salonie ( z przebiegiem 1.500 km czyli ...żadnym ). Cena "salonowa" zdecydowanie za wysoka i dlatego tych aut jest tak mało na ulicach .
~jaca
Minivan 1.9 JTD 100KM 74kW
ogólnie autko bardzo fajne, za tanie pieniądze kupujesz auto bogato wyposażone,miała byś fabia ale w tym roczniku i za te kase były wyłechtane lub golasy.
~bajlek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jest ich bardzo mało bo bogatsza wersja (z salonu) miala kosztowac 60+ K PLN. Chyba kazdy kupi za te pieniadze 2 letniego opla, VW, saba czy moze nawet audi.
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Nieco za drogi jako nowe auto . Ale czy widzieliście tanie nowe auto z dieslem , klimą i funkcjami vana ? ( a nawet bez nich ? )