Lista ocen Fiat Idea 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2012 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel1775@vp.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
tutaj nie ma sobie równych nic wiecej nie pisze trzeba to zobaczyc i sprubować żadne auto tej klasy nie ma tyle miejsca i 35 kombinacji z fotelammi z tylu przednie stoliki schowki fuul moim zdaniem to idealna idea jest w nim tyle miejsca że każdy pasażer jest zadowolony
~Pablo
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
U mnie tył robi za bagażówkę (fotele można bardzo praktycznie złożyć i mamy dosyc dużą przestrzeń ładunkową), ale dla 4 osób jest uważam całkiem wygodny i dużo miejsca nad głową nawet dla wysokich
~Pablo
~JL
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z przodu i tyłu - konfiguracja kanapy tylnej pozwala dowolnie dostosować przestrzeń dla pasażerów oraz bagażu
~mnich
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Autko dla 4-5 osób. Miejsca z przodu jest sporo. Z tyłu wystarczy dla 4 dzieci,3 dorosłych. Kiedyś miałem scenica większy,ale nie zamieniłbym się.
~marcin
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
samochodzik nie zbyt duży jak go obejdzesz powiesz że jest jakby wąski ale jak wsiądziesz do środka to będziesz mile zaskoczony.
~anddna
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Choć to niewielkie auto wygodnie się siedzi, wysoko. Z tyłu wygodnie raczej tylko dwie osoby
~PEPINO CZ republic
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kierovca a spolujezdec místa dostatek.V zadu se mi zda mistža pr 3 trochu málo a sedadla nejsou moc pohodlná
~Jurek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dużo miejsca dl kierowcy i pasażerów. Przesuwana kanapa tylnia i pochylane oparcia są rewelacyjne
~werry_ch@poczta.onet.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
miejsca jak lodu na antarktydzie (oczywiście jak na ten segment)