Lista ocen Fiat Idea 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2012 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
przednie słupki na początku są problemem potem się przyzwyczajasz,lusterka troszkę oszukują ,bardziej mnie denerwuje zbyt "niska" przednia szyba dla osoby 191 cm problemy z zobaczeniem jakie mamy światło trzeba schylać głowę, do tego dochodzi umieszczenie lusterka szybie wraz z dodatkowymi plastikami... A pozaty widocznośc ok"szklany samochodzik"
~pawel1775@vp.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
jedynie przednie slupki zaslaniaja trzeba wyczuc i sie przyzwyczaic ale to maly problem natomiast do tylu lepiej niz w fabia combiwszystko widac
~JL
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
przednie słupki ograniczają widoczność, podczas jazdy w tył należy przyzwyczaić się do ograniczonej widoczności lub zamontować sygnalizator cofania
~Pablo
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Widocznośc rewelacyjna na wszystkie strony, siedzi sie dosyć wysoko co dodatkowo pomaga w obserwowaniu otoczenia
~Pablo
~bajlek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Super... tylko te przednie słupki do masakrowania ludzi na przejsciach...moga zaslonic nawet kobiete z wozkiem dla dzieci!
~ko.mi@neostrada.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
bardzo dobra widoczność, wysokie siedzenie , wygoda i dostępność wszystkich przełączników
~Qassi
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Do przodu kiepsko ( przeszkadzaja słupki, lusterko - zwłascza na pochyłych łukach)
~PEPINO CZ republic
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Ve srovnání s jinými auty se mi zdá výhled dobrý.Vždy se dá něco zkritizovat.
~zsmardz@op.pl
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Boczne słupki utrudniają widoczność na zakrętach .