Lista ocen Fiat Marea (639)

3,5
~andrewlee
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Oprocz drobiazgow auto nie jest najgorsze. Na ogromny minus zaluguja klamki, ktore po prostu sie po prewnym czasie rozwarstwiaja i tragicznie to wyglada. Spalanie jest raczej wysokie, ale to raczej problem silnika 16V, ktory pali, ale daje jednak w zamian radosc z jazdy. Jest to pojemne kombi, z dusza sportowca. 100 KM daje sie wyczuc. Polecam dla mlodych tatusiow, z grupka pociech, o zylce sportowca i nie dbajacym o kwestie kosztow (z tego...
~Alek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Auto zaskoczyło mnie trwałością i komfortem, poza tym ma bardzo ładną linię nadwozia. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Nawet jak Czasami coś się zepsuje, no cóż auto cały czas jeździ, a jak raz na kilkadziesiąt tys km będę musiał wymienić wahacz to go wymienię i będę jeździł dalej. Zmieniam regularnie olej, filtry, co trzeba to robię i nie narzekam na ogromną liczbę usterek. Wystarczy dbać i nie odkładać napraw na kiedyś. W tym...
~pimpinella
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mimo wszystko nieźle - 10 lat użytkowania, w tym kilka lat intensywnych jazd po polskich drogach. Wygodny w mieście. Duży bagażnik na rodzinne zakupy w supermarkecie :-)
3,2
~Edek
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Niska cena zakupu i tanie części rekompensuje usterki . W zamian ma się dośc duże i wygodne auto które może sporo przewieźć i jest odporne przewlekłe obciążenia sprawdziłem to niejednokrotnie jadąc przeładowanym. Bogate wyposażenie. Nigdy nie stałem w polu . duża dostępnoćś części ponieważ pasuje wszystko od Bravo/Brava Ogólnie używam to auto od 6 lat i jestem zadowolony
~Adam
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Dobra alternatywa dla segmentu. Uważam, ze w porównaniu np z Vectrą B 1,6 16V, Audi A4 1,6, wypada lepiej i kosztuje połowę ceny. Warunek to kupić z pierwszej ręki, małym przebiegiem i w dobrym stanie. Nadwozie ocynk, brak zainteresowania u złodzei.
3,7
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
w miarę dużę pakowne auto z mocnym choć niezbyt osczędnym jak na dzisiejsze czasy dieslem,Na rodzinę 2+2 polecam za takie pieniądze-mi się trafił egzemplarz z niedużym przebiegiem
~stachoo
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Bardzo fajne auto. Tylko na swoją klasę marnie wyposażone.
3,4
~Andrzej
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Poczciwy samochód. Na swój wiek jest to nadal bardzo dobry samochód, ale po prawie 20 latach na drodze pojawiło się parę usterek. Auto nie było użytkowane bardzo często, służyło do jazdy po zakupy oraz kilka wycieczek po Polsce. Ostatnio używany codziennie zaczęły pojawiać się problemy z zawieszeniem i hamulcami które były proste w naprawie.
3,5
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Kupując ten samochód chyba oczekiwałem czegoś lepszego. Mam go od marca...jak na razie marysia oszczędziła mój portfel tylko 2x1 miesiąc. Wiecznie problemy...to pompa, świece to zawieszenie. Może to wina poprzedniego właściciela, może mam pecha...nie wiem. Obecnie próbuję go sprzedać-może się uda

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomblin
Sedan 2.4 TD 125KM 92kW
jedynie za twarde zawieszenie psuje obraz całość (moje odczucie)