Lista ocen Fiat Marea (639)

~Kamil.Kraków
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód wygodny, przestronny, spory bagażnik, miły w prowadzeniu, trochę sportowy wygląd i brzmienie silnika. Zależy co kto lubi.
3,5
~Solek
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Generalnie OK. Jak jest zimny to głosno klekocze. Pierwszy i drugi bieg bardzo krotkie, trzeci czwarty i piąty długie. Jak się go kręci do 3 tys. to idzie całkiem nieźle. (Silnik)
3,8
~Robert
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Mój samochód ciężko pracuje (jestem taksówkarzem), i czasami robi niespodzianki. Do bani jest zawieszenie, łącznik stabilizatora leci co 20000 km, wachacze też są średnie. 182000 km i trzy razy wymieniałem. To samo ze sprzęgłem 3 razy wymieniane. Jeżeli ktoś robi 30000 km rocznie to polecam, jeżeli więcej to tylko do jazdy w trasie. W mieście na taksówce sprawdza się niezabardzo
~FunnerG
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Jak dla mnie udany model z przełomu lat produkcyjnych samochodów dobrych i badziewnych XXI wieku. Planuję ciągłe dbanie i jeżdżenie póki coś poważnego mnie z autem nie rozłączy.
~andrzej.michta@gmail.com
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Polecam wszystkim, którzy szukają dynamicznego, oszczędnego, rodzinnego samochodu, który ma bagatela 500 l pojemność kufra, rozpędza się swobodnie do 190 km/h nie przekraczając przy tym nigdy spalania 8l/100 km. http://allegro.pl/item513379023_fiat_marea_1_9_td_ksenony_serwisowana_w_aso.html Polecam, ja już się nią nacieszyłem, czas na nowszy egzemplarz :)
~agorecki@azoty.pulawy.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Jak na auto tak duże jest relatywnie tanie, niestety niedoceniane przez większość obywateli polskich. Każdy (prawie każdy) kto przesiada się z malucha nie wsiądzie do kolejnego fiata, bo "Coby sąsiad powiedział?". Ja posiadam już drugiego fiata z rzędu (pierwszym było Tipo) i nie narzekam. Jeśli dbasz choć trochę o auto, będzie służyło każde, czy to Fiat czy Audi czy inny wynalazek.
~lukas
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jest troche glośny ale fajnie brzmi zrobilem 20 tys i jest ok (Silnik)
2,9
~marx
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Jak jest dobrze to jest dobrze jak jest źle to masakra. Ma manierę, bywa, że pół roku nic się nie dzieje i daje z siebie wszystko, bywa, że pół roku trzeba coś naprawiać.
3,8
~Krzemi
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Wierne autko ze sporymi możliwościami, na którym można polegać i nie zbankrutować.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Rafalp_pl@wp.pl
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Trudno się do czegoś przyczepić - chodzi precyzyjnie (Skrzynia biegów)