Lista ocen Fiat Marea (639)

3,2
~Nightman
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeśli ktoś zna się na mechanice to polecam, jeżeli nie odradzam stanowczo, w środku wygodnie, widoczność ok, elektryczne szyby, duża powierzchnia bagażnika, ale drobne i poważne awarie to zmora tego auta.
~użytkownik_3_lata
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Generalnie dużo lepsze auto niz opinia o Fiatach. Silnik i karoseria nie do zajechania. Marea Weekend to kompromis
3,8
~xelios@onet.eu
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Gdyby nie kłopoty z elektroniką w moim egzemplarzu byłbym zupełnie zadowolony. Problemem jest to, że w ASO nawet kierownik serwisu nie widział na żywo posiadanej przeze mnie wersji, w związku z czym nie bardzo chcą w przyszłości podejmować się napraw.
2,7
~OBECNIE TOYOT-EK
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
POZA SILNIKIEM I SKRZYNIĄ BIEGÓW - ZŁOM , ZŁOM , ZŁOM !!!
~nietoperek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Samochód wygodny, niemęczący w długich trasach. Posiada nie widziane przeze mnie w innych kombi otwierany tylny zderzak z zamkiem niezależnym od zamka tylnej klapy. Pozwala to na przewóz długich ładunków z zamkniętą klapą bagażnika, a także używanie na postoju otwartego zderzaka jako siedzenia (bardzo często przeze mnie używanenp. przy przebieraniu butów). Ten zderzak zdecydował o wyborze samochodu!
3,4
~rmichniuk@poczta.poznan.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
ponieważ ten samochód dostałam w prezencie od losu :) nie powinnam narzekać , ale gdybym miała te pieniądze -byłoby to inne auto .Stylistycznie jest super.Osiągi też niezłe. tylko ta usterkowość . Nie winię do końca stanu dróg (pierwszy raz drążek stabil. wymieniłam zaraz po okresie gwarancyjnym ) , niestaranne zawieszenie drzwi - starty lakier na progach
~Marea td100 HLX
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
miałem dużo dizli maryśka chociaż nie ma małego przebiegu sprawuje się lepiej niż dobrze jedna wada w poruwnaniu z dizelkiem vw to że kopa dostaje powyżej 2500 obrotów (Silnik)
~Marian Ł.
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
mocny pow 3 000 obr, równo oddaje moc, równa praca, b wytrzymały, zużycie oleju zerowe, (Silnik)
~zk252@wp.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
następne tj. 10 auto chcę mieć Maree- może z mocniejszym silnikiem choć ten też ma jad
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto naprawde godne polecenia.Ma kilka naprawde drobnych niedociągnieć ( mnie najbardziej wkurza, ze kieszen zapalniczki otwiera sie razem z tą od popielniczki, fatalne przy CB radiu) no ale da sie z nimi zyc.