Lista ocen Fiat Marea (639)

3,7
~damas1972@tlen.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
fajne autko za małą kase i klima jest i elektryczne szyby auto alarm z pilotem nawet we włoszech widziałem maree jako radiowóz policyjny
~wojo985
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
wygodny, całkiem spory samochód, tani w zakupie i eksploatacji żwawy i oszczędny diesel.Nie zawiodła mnie jescze ani razu a zjeździłem nią troche świata.
3,5
~potager@o2.pl
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Troche głośno klekocze jak się zapala a po chwili cichnie jak to diesel.Ogulnie z osiagów jestem zadowolony i z przyśpieszenia tez.Na autostradzie max wycisnolem nim 205km/h silnik 1.9TD 100KM chyba przyzwoicie.No i w zimie nie zawiudł mnie ani razu zawsze mi zapalał przy dużych mrozach stał pod blokiem i odpalał bez klopotu. (Silnik)
3,7
~Duch Dziadka
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
...wygoda rewelacyjny wyglad...pakownosc ladownosc...ale totalny brak dopracowania i glupie nawyki serwisantow i mowienie ze ten model tak ma...nie dajcie sie zwiesc glupiemu gadaniu leniom z Fiata...
~Marek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Porządny samochód.Trochę wyższy standard za mniejsze pieniądze,choć wszędobylski plastik i slaba jakosc materiałów przypomina nam, że jednak jestesmy w fiacie.
~jmtkowalczyk@wp.pl
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jest dobrze i tak ma być! jak coś was ciekawi to piszcie na meila, chętnie odpowiem jak tylko będe w stanie, i nie dajcie sobie wmówić że fiaty to graty! auto to auto, nie ważne jakie tylko w jakim stanie! pozdrawiam i życzę udanych zakupów:)))
3,4
~Ernest Jóźwik , neno@motocykle.org
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
mogłby mniej palić , ale za to te osiągi :) . Od 30000km pije tez olej ale nie duzo ( ok. 1 l na 20000km ) (Silnik)
~POCISK
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
jak zaakcteptujecie wygląd i marke (wiadomo Fiat to żaden prestiż jak merc czy BMW) to będziecie zadowoleni
4,1
~włodek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
w sumie fajne autko za niewielkie pieniądze, jeżdżę tym od nowości. Jeden warunek: serwis, serwis i jeszcze raz serwis trzeba pilnować przeglądów, szczególnie wymiana rozrządu co 70.000 jest istotna. Jak się tego pilnuje jest ok.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~pierrepk@priv2.onet.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat ma coś, co mi odpowiada, świetna pozycja kierowcy, dynamiczny silnik, bardzo dobra stylistyka. Radio fabryczne jest po prostu wzorcowe. Bagażnik super, opuszczany próg pozwala na przewożenie długich elementów i łatwy załadunek i rozładunek cięższych rzeczy. Stylistyką nadwozia Fiat góruje nad innymi markami zdecydowanie.