Lista ocen Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW 1999-2002 (36)

~mR
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Ogólnie całość oceniam pozytywnie - zaskoczeniem są osiągi - silnik miło się wkręca na obroty - W stosunku do mojej ex Octavi 1.9 tdi (110 KM) idzie jak burza .
~Mrozik
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Nie za wielkie, nie za małe - kombi "w sam raz". Bogato wyposażone już w podstawowej wersji
4,1
~rafbr
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
fantastyczny silnik, jazda w górach jest przyjemnością, (Silnik)
~rkacprzy@hotmail.com
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Bardzo dobry i dynamiczny silnik, jak na diesla to rtównież bardzo cichy, w środku wykończenie takie sobie - ale jak ma służyć do jazdy a nie do szpanu to w zupełności wystarczy. Za te pieniądze trudno znaleźć coś lepszego
2,9
~Zdegustowany
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
W sumie kiepskie auto - skusilo mnie tylko spalanie
~Enzo
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
To jest najlepszy silnik diesla pod słońcem. Jeździ cicho, elastyczność okrutna. Jeździłem jak trzeba 190 km/hw upały 50 st.C i NIC. Ekonomiczny ze az boli porównywac, spalanie na poziomie corsy. (Silnik)
3,5
~Jacek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
pracuje bardzo głośno, słaby przy niskich predkościach , zaczyna brac dopiero około 2500 obr/min (Silnik)
4,1
~coolawyy@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Silniczek chodzi lux pali od ręki oszczędny i żwawy...zależy kto czego oczekuje..jak dla mnie bomba (Silnik)
~Sergio
Bardzo dobrze
3,6
~Kspn
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Auto mimo swoich wad jest ok. Proste w obsłudze, części tanie, silnik nie do zajechania. Ogólnie to polecam to auto z całego serca.
Fiat Marea Weekend