Ocena kierowcy - Fiat Multipla I

Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 1999
Fiat Multipla I 1.6 16V 103KM 76kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Inne : potężne wnętrze
Zawieszenie : psuje sie za często
Tragiczne materiały wykończeniowe. Plastiki w bgazniku rysuja sie i wycierają łamią (szczególnie w bagazniku), tapicerka siedzeń jak z krzeseł u mojej mamy z czasów PRL-u
Silnik dobrze sobie radzi z taka masa w miescie, w trasie jest nieco gorzej ale i tak daje rade wycisąć 170km/h
Przebieg 145 tyś przy gęstym oleju w zimie zgrzyta przy wrzucaniu 2 zgrzyta, przy 5 zgrzyta bez wzgledu na temperature. Może to wina sprzęgła nie wymiene od nowości
Zawieszenie do bani co 10 tyś trzeba cos w nim robic mi po 5 tyś km strzeliły koncóki drązka daodsam że nie były najtańsze
Super widac wszytko dookoła lustrka sa duże zatem nie ma problemów z parkowaniem
Wszytko jest na swoim miejscu.
Miejsca jest tyle jak w autobusie
Jak na takie duże auto nie spala za dużo, za to zawieszenie ma kiepskie a części nie sa tak tanie jak by sie wydawało, po zakupie samochodu poszło mi ok 2,5 tyś na zawieszenie i hamulce
Kupiony w kraju tak wiec co do przebiehu jestem pewnien. Za cene zakupu 8,7 tyś miałbym 14 letnie Galaxy z niewiadomym przebiegiem. Tak więc jak masz mało kasy kupuj multiple

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

9,6