Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Norbi Rybnik, 16 lat temu
Silnik 1.1 MPI 54KM 40kW
Rok produkcji 2006
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
nie żałuję decyzji,ale napewno drugi kupiłbym z motorem 1,2 lub nawet 1,3 multijet.Miałem kilka fiatów różnistych i jestem za fiatem bo to dobre auta i nikt mnie nie odwiedzie od tej marki,a przed kupnem pandy dużo czytałem recenzji o niej.Opony pirelli p3000 makabra i zapomniałem napisać podczas deszczu jeżdżąc na takich oponach można się nieżle napocić,są po prostu niebezpieczne nawet przy prędkościach rzędu 50km/h .
jeśli jesteś spokojnym kierowcą i nie wkurza cię że cię wszyscy wyprzedzają to bez zastrzeżeń,nie słychać do 100 km na/h,opony pirelli p3000 makabra! słychać nawet przy 10 km/h
idealnie! Jeżdziłem w życiu kilkoma autami i jak do tej pory jest nie do pobicia
trochę twardy,przy większym odcinku nierównej drogi denerwujące
prawe lusterko schowane w 30% sa słupkiem,po co?To przeszkadza
wszystko w zasięgu bez odrywania pleców od oparcia i rozpraszania w czasie jazdy
para,para i jeszcze raz para w dni wilgotne nie sposób odparować szyb o ile z przodu jest nadmuch to może być,ale tylna i boczne tylne makabra,a nie sposób jeżdzić z otwartymi szybami w deszcz czy śnieg
do wzrostu 180 cm jest duużo miejsca z przodu z tyłu też,nikt nie ociera kolanami o przednie oparcia
do 100 km/h cicho,gdyby nie pirelli p3000 HUK totalny jeżeli zostało ci po kupnie auta jeszcze pieniędzy zmieniaj opony odrazu
większość jazdy w mieście średnio 6,5 do 7 litrów bez żyłowania silnika do wysokich obrotów bo i tak nie ma czym wyprzedzać,chyba że traktor czy inny wolnobieżny pojazd
żadnej poważnej usterki
już trzy razy miałem robioną weryfikację przedniego zawieszenia i ciągle stuka,puka chyba wymienią wózek,a niech wymieniają jest na gwarancji a jak nie odniesie to skutku to napiszę wniosek że towar jest nie zgodny z umową,a to czymś skutkuje dla dealera(może nowe auto,lub obniżenie ceny ;-) )
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
6,8