Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Kuba, 17 lat temu
Silnik 1.1 MPI 54KM 40kW
Rok produkcji 2004
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Fiat panda to bardzo fajny samochód.Jest to typowy miejski samochodzik.Ja mam dwa auta,a pande kupiłem głównie jako dojazd do pracy.Jest to bezawaryjny samochód i nie trzeba się przejmować gdy trzeba jechać gdzieś daleko.
Całkiem dobry i elastyczny silniczek.Bardzo mało pali i do 120km/h jest dosyć cichy.Kultura pracy jest wysoka.Silnik pracuje aksamitnie.Jestem z niego zadowolony.
Bardzo fajna,wysoko zamieszczona skrzynia biegów.Wszystkie 5 biegów wchodzi bez zarzutu.Mięko i cicho.Nie ma mowy o jakimś chrapnięciu.Wszystko ok.
Przy nie ekstremalnej jeździe jedzie się bardzo fajnie.Panda dobrze wybiera nierówności .Gdy jedzie się po dziurach nic nie tłucze i jest cicho.Gdy w pandzie nie jedzie dużo osób to nawet dobrze chamuje.Jedynym minusem pandy to to że przy większej prędkości mocno wychyla się na zakrętach.
Widoczność z przodu,z boku i z tyłu jest bardzo dobra.
W podstawowej wersji panda nie jest zbytnio wypasiona lecz to tani samochód.Wszystko jest na swoim miejscu.Tapicerka jest dobrej jakości a tworzywa są twarde i przeciętnej jakości.
Gdy w zimie się nagrzeje jest ciepło.W lecie nawet dobrze wentyluje.
Do fiata pandy bez problemu zmiesci się 5 osób.Na długiej trasie lepiej jechać z czterema osobami ponieważ w piątke jest ciasno.Chyba że z tyłu siedzą małe dzieci.
Do 120 km/h jest bardzo cicho.Powyżej tej prędkości jest głośno.Ogólnie samochód ma bardzo dobre wyciszenie.
Ekonomiczność to mocna strona fiata pandy.Przy ekonomicznej jeździe schodzi poniżej 5L.po mieście spalanie wacha się w okolicach 6L.
Jakość jest dobra.Cena samochodu w podstawowej wersji nie jest droga w porównaniu z innymi samochodami.
Jeszcze nie miałem małych usterek.Przecież samochód jest młody więc nie powinien mieć usterek.
Nie miałem.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 MPI 54KM 40kW [l/100km]