Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

MaCiuK, 14 lat temu
Silnik 1.2 MPI 69KM 51kW
Rok produkcji 2004
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Inne : wygodny w srodku i dosc cichy jak na takie malutkie auteczko :]
Układ hamulcowy : zawczesnie sie ABS wlancza dosc czesta wymiana klockow
Zawieszenie : 2 amortyzatory juz mi popuszczaja olej
bardzo zadowolony jestem ze swojego autka ;p niewime dlaczego ale je POPROSTU LUBIE :P :P :P
Silnik Slaby do Wyprzedzania wrecz Koszmarny :P ale przy wolnej jezdzi bardzo ekonomiczny do 100 Km/h
Bardzo krotkie przelozenia :/ wrecz denerwujace za to lewarek bardzo porecznie umieszczony :]
dobrze wybiera nierownosci polskich drog :] kiwa na boki bo wysokie autko i waskie
Duze szyby takze widocznosc wzgledna :]
wentylacja kiepska zawsze paruja szyby a w zimie przy -10 i mniej auto nigdy mi sie nienagrzewa zeby bylo cieplo :P
malutkie autko ale dosc duzo miejsa w srodku w 5 na imprezy my spokojnie jezdizli nikt nie nazekal !!! a Sprobowal by ;p ;p ;p
oo dziwo jest dosc cicho jak na takie malutkie autko mozna posluchac muzy i spokojnie sie dogadac bez krzykow !!!! noo chyba zee sie kreci silnik ponad 3000 tys obrotow to juz jest gorzej :P
do 90 km/h bez zrywow ocena moja to 4 nie jest zle NAPRAWDE za 50 zl na gazie robie 300 Km jesli jezdzic ponad 120 too juz robi sie spalanie jak u amerykanca wrecz wir w baku Niewiem wylewa pod siebie to paliwo czy coo ????
cena za auto co do rocznika i ilosci przejechanych kilometrow jest Przecietnie DOBRA na + szkoda ze wiekszosci pand sa tak skromne wyposarzenia : /:/
jeszcze mi nic nieodpadlo wyrabia sie jedynie kierownica i wycieraja fotele :]
tanie czesci naprawa po kieszeni nikogo niezaboli !!!! naprawy too co zawsze i normalne chamulce klocki tarcze i filtr powietrza :]

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 MPI 69KM 51kW [l/100km]

7,3