Oceny Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010

Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010

~corwin
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
jestem zadowolony z autka, niedługo mnie czeka wymiana rozrządu i to mam nadzieje największy wydatek na najbliższe długie lata :) po mieście sobie świetnie radzi, robiąc trasy po 500km wspominam kadecika i jego duuuuzo wygodniejsze fotele ale za to małym spalaniem autko odpłaca :) edit: po dłuższym czasie użytkowania zmieniam na lepiej niż doskonale, w cągu prawie 3 lat na naprawy dałem ok 2000zł (tylko to co się zużywa, niestety amorki też...
~Przemko
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Bardzo fajny samochód, najbardziej zaskoczyła mnie pozytywna opinia Jeremyego Clarksona, które napisał o tym aucie w swojej książce \"Nie zatrzymasz mnie\". Ogólnie bardzo przyjazny kierowcy i pasażareom samochodzik, wygodny. Jedynym jego minusem jest to że dużo pali, za dużo jak na takie maleństwo. Jeździłem jeszcze wypożyczonym Grande Punto i było lepsze i wygodniejsze, a najważniejsze był to Diesel i palił dużo mniej od tej Pandy. Ale mimo...
2,9
~Maks
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Jazda jak wozem drabiniastym, zbyt duże zużycie paliwa jak na gabaryty i osiągi, ciasny jak jasna cholera, noga i dupa bolały po 20 kilometrach jazdy, niby bezawaryjny ale pierdoły zdarzały się bez przerwy, nie wiem jak to określić ale cały czas coś mnie w nim wkur..ało.
~kokoshihi@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Autko naprawdę ok. Układ elektryczny czasami wkurza jak coś się zrobi, ale można naprawić. Pandzia bardzo ładnie wygląda i nadaje się na każdy wypad w mieście, czy poza miasto. Jeżeli ktoś potrafi zadbać o auto, to odwdzięczy się niezawodnością. Osoby z ciężka nogą będą miały wysokie spalanie, ale to tylko ich wina, bo pandzia spala naprawdę mało :)
~pandzioszek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Jest to autko dobre i przez większość niedoceniane. W mieście rewelacja. Ma mały promień skrętu, jest wysoko zawieszone i prowadzi się lekko. Silnik 1.2 zapewnia wystarczającą dynamikę choć pali dość dużo. Na pewno nie jest to samochód rodzinny, ale na krótkie wypady za miasto idealny - wjeżdża wszędzie.
~JW
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Auto kupiłem dla żony. Jest cały czas zachwycona jazdą pandą. Auto super sprawdza się w mieście dobra widoczność, łatwość parkowania, udogodnienia w postaci funkcji \"city\". Jeżeli chodzi o usterki to są typowe, wynikające z eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
6,8
7,3
~polak23
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Super auto do miasta wszędzie się zaparkuje, dynamicznie pojeździ po pasach, szkoda że na trasie brakuje mocy ale w nowym modelu na 2011 rok fiat ma podnieś dość znacznie moc. A tak auto idealne do miasta.
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
W kategori aut małych to rewelacja! Przestrzenne, wygodne, ekonomiczne i sympatyczne. Bedąc za granicą, gdzie jeździ mniej Pand, zdarzało się, że ludzie podchodzili, aby je podziwiać. Nigdy nie zawiodło na drodze. Tylko lałem benzynę i jeżdzilem. No i obowiązkowe przeglądy. W mieście jest super, ale zrobiłem też kilka tras >1000 km.
~jaro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Samochód który świetnie spisuje się w miejskim tłoku choć i na trasie jazda jest nim wygodna. Na tak niewielkie auto kostruktorom udało sie wygospodarować zaskakująco dużo miejsca. Ogólnie po przejechaniu przeze mnie 20tkm samochód spisuje sie bardzo dobrze.
~paweł z wielkopolski.
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
nie żałuje chociaż za 38000 które zapłaciłem za nowe auto napewno kupiłbym auto lepszej marki.Dobrze się prowadzi silnik dynamiczny, oszczędny, max. prędkość na autostradzie to blisko 180km/h , jestem zadowolony i polecam.
Fiat Panda II Hatchback 5d