Ocena kierowcy - Fiat Panda II Hatchback 5d

Darcyk, 13 lat temu
Silnik 1.2 MPI 69KM 51kW
Rok produkcji 2008
Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Ogolnie autko jak najbardziej fajne do miasta, na trasy troche za słabe, lekkie podjazdy a on juz traci na prędkości no oczywiście 4 osoby w środku tu oceńcie sami
przy tej mocy silnik w stosunku do wagi auta troche słaby lecz z moimi umiejętnościami na światłach poradzi sobie lepiej niż niejeden niemiec. Gdyby miał 20 koni więcej to by było ok ale to może tylko moje wrażenie gdyż wcześniej miałem samochód 140 koni
Cichutka biegi wchodzą bez problemu
Niepotrzebne wspomaganie City bo i bez tego kierownicą się kręci lekko no ale jak ktoś lubi to proszę bardzo z tym że nie wyłączenie tego na trasę szybko daje się we znaki, samochód z właczonym wsp. City na trasie jest strasznie czuły na delikatny ruch kierownicy
Jak na tak małe auto widoczność jest doskonała nawet z przyciemnionymi szybami tak jak to jest u mnie
Tu daje 4 z plusem lecz boczki na drzwiach są troche małe, przy zamkniętej szybie nie bardzo jest gdzie położyć łokieć :) ale da sie z tym żyć
Ogrzewanie jak i klima bezdyskusyjnie, w zimie przy mrozie -10 stopni samochód po przejechaniu 2 km jest gotowy do całkowitego grzania, chyba żaden niemiec nie posiada tak szybkiego rozruchu ogrzewania no oprócz ogrzewania postojowego webasto :)
Tutaj z rodziną 4 osobową nie bardzo jest o czym dyskutować dwa foteliki z tyłu i trzecie dziecko nie siądzie, ale nikt nie mówił że to samochód rodzinny, ale nad morze z Bielska rok temu zajechaliśmy i raz w miesiącu jeździmy do Wiednia 350 km więc da się żyć
Samochód ogolnie cichy lecz przy prędkości 130 km opór wiatru troche hałasuje nie wspomne przy wietrznych dniach to troche hałas ale wątpie żeby ktoś jeździł tak szybko pandą jak ja :) no może jeden na 1000 właścicieli :) licznika nie zamknąłem ale 185 km/h było
samochód ma większe spalanie przy prędkości 100 km/h niż przy 120 km/h, przy jeżdzie na trasie 110 km/h (nad morze) samochód spalił 5,7 L/100 km ale autko ma zbyt zróżniowane spalanie, potrafilem nawet osiągnąć nim 11 L/ 100 km tylko po mieście i komputer pokazał to po przejechaniu 20 km ogólnie zamyka się max w 7,5 L więcej nie osiągnąłem
Samochód stanowczo za drogi za te pieniądze można mieć niemca kilkuletniego z lepszym silnikiem i więcej miejsca lecz oczywiście jak coś się zepsuje to bulicie słono a tu autko nowe, gdyby cena była około 20000 zł to ok
Jak narazie po 55000 km nie mażadnych usterek, leje i jeżdze
Jak narazie po 55000 km nie mażadnych usterek, leje i jeżdze