Lista ocen Fiat Panda II (421) - Silnik

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzysiuJarzyna
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wystarczający. Spokojnie wyprzedza Audi, BMW i inne bajeranckie fury osiągając 160km/h (nie zawsze oczywiście, ale pan w owym samochodzie miał oczy jak 5zł). Jeśli trzeba sprawnie i z klasą wyminąć jakiś pojazd to spisuje się świetnie.
~kokoshihi@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Jeżeli chodzi o silnik to naprawdę jest wystarczający. Na benzynie wiadomo - śmiga jak mała rakietka i jest niezawodny w każdej sytuacji. Na LPG przy wciśnięciu pedału gazdu do oporu, troszkę go przymuli, ale i tak szybko się zbierze. Silnik jest ok :)
~hilmeregilda
Van 1.1 54KM 40kW
silnik jest wystarczajacy do sparwnego poruszania sie w miescie, w trasiemu brakuje troche bo 120 to max zeby go nie zatrzec, osobiscie z 1.1 na gazie wyciaglem ponad 160 i bez problemow jechal, prosto nic nie rzucalo, nie sciagalo itp
~WeSoŁy
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Na miasto rewelacja, wszystko na wysokim poziomie, POZA MIASTEM KOSZMAR - 110km/h to taka rozsądna predkosc i ekonomicznie i pod wzg hałasu, ale jak sie chce to na autostradzie do 160 da sie ja rozpedzic ze strachem w oczach przy mijaniu ciezarówek.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Z tym silnikiem Panda jest dość szybka i elastyczna. Do 100km/h można poszaleć, natomiast potem szczególnie na piątym biegu elastyczniość jest słaba. Sama kultura pray jest wysoka, bo silnik przy niskich obrotach pracuje wręcz aksamitnie
~Rocky1984
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Silniczek bardzo miękko pracuje.Nie ma zbednych chałasów a dodanie gazu nie powoduje szumu i dzwonienia zaworków.Kultura pracy bardzo dobra.Silniczek 1.1 w zupełności sie sprawdza na naszych polskich warunkach. Całkiem niezłe odejście.
~ervini
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
wsumie mało nim jeżdze głównie do szkoły i na zakupy mam zrobione dopiero 18000Km z groszami a po zimie padł mi amortyzator z przodu po stronie pasarzera :( no cóż takie drogi ;-) ale ogólnie wszystko wpożądku, skrzynia chodzi jak brzytwa ;-)
~dorota_rabczewska@tlen.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
silnik jak na tą pojemność sprawdza się i w warunkach miejskich jak i na trasie, żadnych problemów z odpalaniem nawet przy -28 st C, warto wlać do silnika olej lepszy np. 5-40, w niskich temperaturach silnik pracuje jak traktorek póki się nie rozgrzeje
~Bartek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Nie jest to silnik na sportową jazdę, chociaż na wyższych obrotach można sobie depnąć.Ale na trasie jest ok,powoli, ale stanowczo rozpędza do 140, a maks. do 160, ale to przesada. Jak na tą wielkość samochodu i pojemność bardzo dobrze.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michal mkguide@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
silnik jak do tej pory zachowuje sie ok, troche mnie zastanawia pozne schodzenie z obrotow przy zmianie biegow, ale to pewnie inne przyzwyczajenie, bo do tej pory jezdzilem grzechotnikiem. Zobaczymy jak bedzie mialo co najmniej 20 tys. km :)