Lista ocen Fiat Panda II (291) - Ergonomia

Na liście zabraknie 383 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikro
Hatchback 5d 1.2 MPI 4X4 60KM 44kW
Dla mnie przednie fotele dość dobre ,ale na tylnych siedzi się fatalnie oparcie jest zbyt pionowe. Obsługa przycisków bezproblemowa.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Lewarek dźwigni biegów , oraz przełączniki pod ręką . Byłaby piątka , ale tylna klapa bagażnika mogła by się otwierać z wewnątrz.
~Artur.
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
W naszej najtańszej wersji i tak jest pełno schowków.Brak jedynie zamykanego z przodu ale taką to wersję wybraliśmy.
~Darek
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Bez zarzutu, biorąc pod uwagę że zrezygnowałem z klimy i elektrycznych szyb na rzecz 1.3 multijet i lamp przeciwmgielnych. Nie żałuję
~Romanek
Van 1.1 54KM 40kW
Dałbym ocenę na 5, gdyby nie niefortunny wykrój drzwi - ciągle walę głową przy wsiadaniu - chyba mam permanentny wstrząs mózgu...
~wołczek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
To kuleje. Mam 188 cm. i zawsze kiedy wsiadam rozbijam się o zabudowanie skrzyni biegów. Mało schowków, autko dosyć surowe.
~Jonek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wszystko jest pod ręką,niektórym może przeszkadzać środkowa kolumna ,ale dla mnie to jest plus bo opieram o nią kolano.
~jaro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Bardzo dobra, wszystko blisko i pod ręką chociaż wolałbym aby przyciski sterowania szybami były na drzwiach a le to kwestia gustu.
~Lucy tgk23@wp.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
ogólnie ok chociaż orginalnie umieszczenie gałki zmiany biegów trochę utrudnia operowaniem pokrętłem zmiany stref nawiewu
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II
5,7
7,7
~jacos2@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Ogólnie bez zastrzeżeń, jednynie mnie denerwuje, że czasem coś chce zmienić w radiu i przypadkowo włanczam awaryjne.