Lista ocen Fiat Panda II (291) - Ergonomia

Na liście zabraknie 383 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nirage
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Tutaj - Fiatowo. Cudów niech nikt się nie spodziewa. Dziwne miejsce na napój, jeszcze bardziej niektórych zastanawia miejsce lewarka zmiany biegów (dla mnie akurat plus). Schowek nie zamykany...
~Automaniak
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wszystko pod reka. Lewarek skrzyni biegow idealnie polozony, wszystkie pokretla w zasiegu reki, nie trzeba sie schylac/wychylac. Po dobrym ustawieniu kierownicy mozna zapomniec o ponownej regulacji.
~Piotr
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
wszystko na swoim miejscu - in plus umiejscowienie drążka zmiany biegu in minus pedał gazu - działa tak lekko, że w długich trasach bardzo męczy nogę - generalnie auto stworzone do miasta i tras do 300 km.
~Adam K.
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wszystko pod ręką. Fotele wygodne. Tu się wie, że się siedzi a nie przykuca jak na jakimś zydlu. Kręgosłup ma wygodę. Próbowałem siedzenia w skodzie Oktawii i w DEU Nubira. To jest koszmar podróżowania.
~Adamo Adamoooo@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Wszystko na swoim miejscu. Auto jakby uszyte na miarę. Idealnie wręcz. Duuuuuuuuuuży plus na kozyść fiata co niestety nie ma zastosowania w innych modelach. Panda pod tym względem jest wyjątkowa.
~Cegiełka
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Wcześniej jeździłem m.in. Matizem i muszę stwierdzić że jeżeli chodzi o ergonomię to projektanci Fiata Pandy będą mieli co porawiać w następnych modelach. Ale ogólnie nie jest tak tragicznie.
~El Lobo
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Pomijajac ubogie wyposazenie to wszystko w miare na miejscu. Jakosc plastikow fatalna, do tapicerki latem to sie mozna przykleic. Ogolnie bardzo niewygodnie sie jezdzi, a w trase odpada.
~Jarecki
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Nie wiem czy ktoś zmienaiał żarówki świateł z przodu. Tego co tymyślił te mechanizmy posadziłbym na 10 lat na stanowisku wymiany żarówek w ASO, żeby sam to odczuł. Po prostu debil do kwadratu.
~Marcin Sroka
Hatchback 5d 1.2 8v 60KM 44kW
Bez zarzutu, wszystkie niezbędne elementy obsługi pod ręką. wygodne sterowanie komputerem pokładowym (w manetce wycieraczek), lusterkami bocznymi, szybami elektrycznymi.
~Zadowolona z Pandy dziewczyna
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Na zakrętach trzeba trochę uważać, żeby nie wyrzuciło nas z trasy. Jeśli chodzi o zawieszenie to w moim samochodzie NIC nie tłucze. Nawet na dołach w porównaniu z Oplem Tigra