Lista ocen Fiat Panda II Van (57)

~AMka
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Jeździłam autem od nowości - kupione w polskim salonie na firme. Fabryczna instalacja gazowa w Auto-Gaz-Śląsk (Katowice). Gdyby nie fakt,że już nie potrzebuje VANA nie sprzedałabym. Teraz szukając samochodu używanego i nie pokolizji - żałuję że sprzedałam pandę. Przez 10 lat i przejechanych niemal 200tys km nie zepsuło się NIC oprócz części które po prostu się zużywają na polskich drogach: amortyzatory, wahacze, tarcze itp. Nie siadło...
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
Auto kosztowało 13000zł, miało 4 lata (właściwie to 3, bo I rej 29.XII.2005) i 1 własciela jak ją kupiłem. Poprzednio jeździła w firmie montującej przewody dla TP sa i obstawiam, że nie była szanowana. Auto nigdy się nie zepsuło, zrobiła ze mną ponad 80 tys km w 2,5 roku wożąc różne rzeczy- czasem ciężkie w dalekiej trasie, czasem lekkie tylko po mieście i nigdy mnie nie zawiodła. Lubie to auto i twierdze, że w tym przedziale cenowym to bardzo...
3,6
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
Trzeba pamiętać o jednym... 22500zł i mamy nowiutkie auto z 2 letnią gwarancją. Auto polecam głównie osoba, które nie robią dużych rocznych przebiegów. Ja zrobiłem nim 42 tys w ciągu roku i powiem jedno: to auto nie nadaje się do komfortowej jazdy na długie trasy, ale za to używany do tego, do czego jest stworzony- czyli do miasta sprawuje się idealnie. Polecam wspomaganie, bez niego ciężko się kręci, kobiety mają problem.
3,8
~michał
Van 1.1 54KM 40kW
auto z 2005 roku z przebiegiem 55.000km kupiłem za 13.000 brutto. Nie ma radia, wspomagania, klimy, elektryki ani czujnika otwierania drzwi pasażera :) Jest to typowy van służący do przemieszania się pomiędzy punktem A i punktem B. Nie oczekujmy komfortu jazdy z audi ani ekonomiczności z nowych silników toyoty (kontrukcja z lat \'70), ale mimo to jest to auto godne polecenia i jeśli miałbym wybrać drugi raz tanie auto do firmy wybrałbym pande.
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
to udany model fiata zwłaszcza na miasto dla 2 osób lub 2+2, zaskakuje komfortem i silnikiem multijet.Naprawde polecam objezdzam yariski i inne cuda.Ludzie nie liczą sie z użytkownikami pand ale są czesto zaskakiwani :).zapomniałem dodać CD blaupunkt to totalny szajs.
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
Jak na tę klasę auta, nie ma nic lepszego. Nic nie pojedzie tak ochoczo w terenie ;) Auto pseudo-terenowe, jak przywykliśmy o nim mówić nadaje się do każdej pracy, mogłaby mieć tylko mocniejszy silnik i byłaby ideałem.
4,1
~Pandamera
Van 1.2 8v 60KM 44kW
Panda to moje auto służbowe, jestem bardzo z niej zadowolony, jazda tym autem sprawia przyjemność. Bardzo pocieszne auto. Wszystko chodzi w niej gładko, bardzo fajne, krótkie sprzęgło, świetnie rozwiązana sprawa lewarka skrzyni biegów, ergonomiczna deska rozdzielcza, dobrze zestopniowana skrzynia biegów, elastyczny silnik, doskonałe, zaskakująco duża przestrzeń w kabinie pasażerskiej oraz przestrzeń ładunkowa jak na tak małe auto, dobra...
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Jestem od wielu lat wyznawcą aut z Wolksburga i Inglostad a takze odwieczna milosc: auta z Bawarii :) Gdyby to auto nosilo znaczek ktorejs z tych marek dalbym ocene maxymalna:)
3,5
~Gun
Van 1.1 54KM 40kW
Całokształt oceniam na 4. Auto jak do tej pory bezawaryjne i niezawodne. Silnik za słaby, zawieszenie ciut za twarde (van). Sądzę że dobre jako drugie auto w rodzinie, dla kobiety bez zacięcia rajdowego :)
3,7
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
Wiadomo, żaden demon prędkości ale poprawny. Przyspieszenia do 60 km/h jest dobre i po mieście w zupełności wystarcza. Jazda pow. 100 km/h wymaga użycia zatyczek do uszu. (Silnik)
Fiat Panda II Van