Lista ocen Fiat Panda II Van (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
na razie padłatylko lampka podświetlająca prawą czesc deski-wczesniej uzytkowalem Seicento i ogolnie nie bylo zle wiec moze tutaj tez bedzie dobrze?
~grzesiek
Van 1.1 54KM 40kW
przy tej charakterystyce zawieszenia instalacja LPG lubi sie rozszczelnic kwestia dokręcenia kilku śrub poza tym przez 75 000km jeżdził niezawodnie
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
W zasadzie to nic się nie dzieje.Coś mi stukało w przednich drzwiach.W serwisie powiedzieli mi że śrubki się obluzowały i naprawili od ręki.
~Zbyszek
Van 1.1 54KM 40kW
oswietlenie ( po wizycie u elektryka problem ustapił), i linka opuszczania szyby bocznej( naprawiona nie powraca). nie jest zle.
~Zbyszek
~pablo_maruda
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Omijajcie serwisy bierzcie z sobą czesci i oleje Za filtr paliwa zapłaciłem 155zl !!!!!!! w sklepach są po 40zl
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
przez rok przejechalem tym pudelkiem sluzbowym 60 tkm i wlasciwie nic sie nie dzialo.
~octagon
Van 1.1 54KM 40kW
Ogólnie autko lubi małe usterki - np. wiatrak nawiewu kabiny - co 30 tys do wymiany - koszt - 550 zł.
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
Wymieniam permanentnie postojówki - nic poza tym. Auto nie ma lekkiego życia, ale jest wdzięczne.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II Van
5,7
~KaszMen
Van 1.1 54KM 40kW
Jeśli masz LPG musisz mieć minimum 20 L paliwa i co 3 bak gazu 100km na paliwie. Tragedia
Fiat Panda II Van