Lista ocen Fiat Panda II Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW 2003-2012 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
To najbardziej mnie zskoczyło idalny komfort jak na tę klasę auta i jego wymiary .Ja nie mówię tutaj o przechyłach na ostrych zakretach =tu trzeba uważać ale o tym Że auto genialnie wybiera wszelkie dziury i nierówności .Zawiechy jakby z auta o klaśe wyżej .Mała uwaga panda z tym silnikiem ma inne amorki Sachsa.Układ kierowniczy też bajka .Fabryczny rozmiar opon 155/80/13 nadaje się do furmanki a nie do jazdy , auto pływa po drodze, po...
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jakośc elementów zawieszenia jest b.NISKA.Maglownica do wymiany (118 tyś).Odboje amortyzatorów do wymiany(123 tys).Amortyzatory do kitu(141 tys).O końcówkach nie pisze bo to przypadłośc dotycząca wszystkich aut śmigających po naszych drogach. Na plus...TANIE CZESCI (sporo tez na szrotach) Na dłuższe trasy sie nie nadaje.( mały rozstaw osi )
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jak na takie male autko ponadprzecietnie, podskakuje co prawda na nierownosciach jak pileczka ale przynajmniej dobrze sie trzyma drogi i wspaniale wyjezdza z zasp sniegowych.
~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Dość subiektywne odczucie gdyż jeździłem tylko wersjami VAN - mimo to auto dość pewnie trzyma się drogi, nieco za twarde (ale to w końcu ciężarówka)
~ŁUKASZ
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
powyzej 2000 obowiaskowo sprawdzic zbieznosc, bo zbiera opony od srodka, druga panda i te same usterki
~Olsztyniak Warmiak
Trzyma się niezle, twarda (VAN).A wspomaganie CITI to normalnie REWELKA
~pablo_maruda
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Opony 155/80 ZA WĄSKIE PO 65tys siadły łączniki stabilizatorów
~pepinko
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
przeciętny, ale wspomaganie rewelacyjne.
~Bartek
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Na plus jedynie funkcja city.
Fiat Panda II Van