Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz.
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Na ten moment największymi usterkami były dwie strzelone sprężyny z przodu. Ponoć standard w punto. Przy lpg należy często sprawdzać olej w silniku. Lubi sobie łyknąć. Po zamontowaniu lpg albo wozić zawsze zapasowy litr w bagażniku, albo po roku-dwóch dać do wymiany uszczelniacze zaworów i pierścienie. Do lpg lepsza wersja 1.4 77 km.
~Amadeusz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Z poważniejszych rzeczy to wyszedł problem z odpalaniem w okolicach zera, kolejno wymieniłem świece, czyściłem przepustnicę i winnymi okazały się czujniki temperatury - po ich wymianie silnik pracował równo i odpalał z obrotu. Poza tym trzeba praktycznie co roku czyścić przewód odmy, bo przy miejskiej jeździe potrafi zamarznąć olej.
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
- zgrzytajacy wysprzeglik - wózek zawieszenia przedniego przegnił! ( pierwsze cos takiego widze, a aut miałem sporo) - czujnika kąta skręty wspomagania - przełącznik zespolony kierunkowskazów - stukające sprzęgło - jakiś świst na 1, 2 i 3 biegu, - korozja mocowan tylnych amorow
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Przez 4 lata 2 usterki uniemożliwiające poruszanie się po drodze: 1. Konieczność wymiany kabla masy (totalne unieruchomienie samochodu). 2. Brak lewego migacza z tyłu (dobra żarówka, problem z instalacją elektryczną).
~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
nie było jak kupowałem auto w germani nierówno silnik pracował pękł wężyk za złotówkę :) to benzyna nie ma co się poważnego psuć
~Karolek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Podobnie jak wyżej. Nie wiem nic na ten temat jeszcze nie chcę się wypowiadać. Za krótko mam samochód.
~zsnplus
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Półoś, wtryski, klocki i tarcze. Te części musiałem wymienić.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d