Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (203) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Często przepala się żarówka od tablicy rejestracyjnej,wymieniłem dwie tylne klamki bo już się drzwi nie otwierały w zewnątrz
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Tylne klamki, żarówki w lampach tylnych i mechanizm otwierania tylnych szyb. To jedyne drobnostki, które się psują.
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
jeżdżę od nowości i nie miałem poważnych problemów, jakieś tzw duperelki nie wpływające na koszty eksploatacji
~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Przepalały mi się 2 razy żarówki raz jedno z 4 (trochę ich za dużo) tylnych pozycyjnych i raz postojowa przednia.
~Punciak
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Klamki tylnych drzwi - prawdopodobnie była akcja serwisowa wymiany linek. Przy otwieraniu bagażnika leje się na głowę podczas deszczu.
~adamw
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Z moim Grande nic się nie dzieje i nic nie dolega. Czasem zatrzeszczy jakiś plastik ale to chyba ma każdy znany mi samochód.
~Kris
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Naprawde nie ma problemów nie wiem co takie są nerwy, jedyny problem to spaliła Mi się żarówka, jak się dba to się ma i to prawda
~gacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
fuuul usterek-nie polecam zakupu tego auta,za te pieniądze można kupić zdecydowanie coś znacznie lepszego-renomowanego,np.vw polo
~Instruktor
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
troche zbyt slabe zawieszenie jak na nasze drogi ale jak bym mial na to patrzec to by trzeba bylo tarpanem jezdzic by tak nie bolalo:)
~pierwszy w życiu Fiat
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
jest parę rzeczy, które mnie denerwują np. spryskiwacze, czy problem z odsunieciem fotela kierowcy (model 3-drzwiowy)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d