Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (202) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MirAS
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Nie mogę ocenić, bo żadne naprawy dotychczas nie były konieczne, a pierwszy przegląd po roku eksploatacji. Wymiana oleju po 30.000km
~Aliert
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jak narazie (mam nadz. ze to przez dotarcie) w miescie, 6,9 czasami nawet wzsrasta do 7,5. Oby te wartosci byly mniejsze.
~pierwszy w życiu Fiat
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
uważam, że auto jest ekonomiczne, chociaż wielkośc spalania odbiega znacząco od danych producenta trasa ok 6.3 miasto ok 8 l/100km
~dzióbel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Do przyjęcia, ceny przeglądów w normie ok 600zł przy 30tyś. Naprawy - nie wiem i mam nadzieję że długo się nie dowiem ;)
~BMF
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
ceny części są stosunkowo niskie, ale częste naprawy jednak dają dobrze zarobić mechanikom za robociznę
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Niestety przy awaryjności auta dość duże. Plusem jest jedynie ekonomiczny silnik z instalacją LPG
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Niewielkie zużycie paliwa i tanie części zamienne. Trwałe podzespoły i dużo zamienników.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Tanie części, tani serwis, samochód prosty, praktycznie w każdym warsztacie poradzą sobie z nim.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Spalanie fajne, przeglądy tanie, podobnie jak części zamienne - których zbytnio póki co nie muszę używać.
~Basia
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Zużycie paliwa takie jak oczekiwałam - 6,5l/100km po mieście jest w zupełności satysfakcjonujące :)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d