Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 (145) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja i tylko ja
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Polecam samochód :) Musze zaznaczyc ze pisze o PUNTO EVO bo niestety nie ma dla niego osobnego podkatalogu :)Samochód mam od miesiaca i jest rewelacja.
~szymjan@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto z ciekawym wyglądem ale z niedopracowanym wykończeniem, zbyt szybko ulegają awarii podzespoły, które powinny pracować bezawaryjnie.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie polecam tego Grande Bubla. Montaż poniżej krytyki. Nawet komunistyczne FSO 1500 popularnie awzne dużym fiatem było lepiej zmontowane. Wiem, bo miałem.
~FR
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ogólnie po dwóch latach mogę powiedzieć, że jest OK. Na początku były problemy (naprawa w ramach gwarancji) ale samochód się ułożył i jeździ się naprawdę miło.
~Toro
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Za tą cenę autko super w swojej klasie.Lepsze od corsy lub clio.Naprawdę zwróćcie uwage na to.I nie porównujcie tego auta z dużo droższymi.
~futerkowiec@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Uważam że to auto to był naprawdę dobry wybór. polecam. Wart jest zainteresowania. Niezła gwarancja. Niedrogie części i serwis. To ma znaczenie.
~Aleksander
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód doskonały w mieście i dla rodzinki, zwrotny, oszczędny w eksploatacji, nadwozie zwraca uwagę - w końcu wzorowane na maserati.
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód dobry do miasta i przejazdów drogami lokalnymi/międzymiastowymi,to takie auto na codzień (na zakupy,dojazd do pracy)
~tomecki994
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto kupione używane, więc trzeba przez taki pryzmat na nie spoglądać. Nie jest ideałem, ale nie można narzekać, spełnia swoją role.
~jafet
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Z jednej strony auto nowe za niewielkie (jak na nowe auto) pieniądze oferujące cokolwiek, dosyć fajny wygląd i... i to chyba wszystko.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d