Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW 2005-2010 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Samochód nie odmówił posłuszeństwa nigdy, raz tylko zepsuła się rolka alternatora co w Fiatach jest ponoć na porządku dziennym. Przy przebiegu 170000km zaczął o sobie dawać znać dwumas i wysprzęglik, jednak nadal samochód jeździł tylko trochę głośniej pracował - wymieniłem dla świętego spokoju na następne kilka lat.
~alf145@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Tutaj niestety nie wiem jak ocenić. Miałem gwarancyjnie wymienianą przekładnię kierowniczą ale traktuje tą wymianę jako wpadkę tzw. wieku dziecięcego. Poza tym gwarancja jest po to żeby takie usterki wyłapywać i eliminować na koszt gwaranta. Dlatego daję ocenę: 4 a nie niższą.
~adamw
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
W ramach gwarancji wymieniona została przekładnia kierownicza i reflektory. Daję 5 ponieważ nie dzieje się nic, co by unieruchomiło samochód w trasie. Serwis bardzo sprawnie poradził sobie z tymi wymianami.
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Przy ok. 50 000 km awaria układu wspomagania kierownicy, naprawa na gwarancji. Przy ok. 100 000 km awaria siłownika sprzęgła, w efekcie uszkodzenie sprzęgła. Wymiana na mój koszt.
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
W ramach gwarancji wymieniono przekładnię kierowniczą i wałek łączący przekładnię z kierownicą. Lubiły zastukać tak jakby od zawieszenia. Ponoć należały do jakiejś wadliwej serii.
~Italofan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Zero awarii, z wyjątkiem planowych wymian części eksploatacyjnych (zawieszenie, paski itp.)
~DARU$
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
alternator,kołoarotek od okna tylne drzwi prawe,pasek od napinacza ale to uroki polskich drug pełon kamieni.
~Rojberto
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
od nowego 2 razy na gwarancji wymieniali układ wspomagania kierownicy podobno to wada wieku dziecięcego
~Bogdan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Raz miałem usterkę alternatora i samochód wylądował na lawecie.

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Zadnej. nigdy nie zawiódł i nic poważnego nie miało miejsca.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d