Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (269) - Całokształt

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edward
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto godne polecenia - nie patrzcie na opinie o Fiatach! Spróbujcie sami! Nie ma się czego bać! W rodzinie mieliśmy już niemieckie, japońskie i francuskie i te \"najgorsze\" włoskie wcale nie odbiegają. Może trudno uwieżyc, ale to prawda!
~BenCarmine
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
nie jest to auto bardzo sportowe, jezeli przyjmiemy ze auta sportowe maja ponizej 6 sek do setki, ale jest to autko lekko usportowione o przyciagajacym oko wygladzie i bardzo akceptowalnych osiagach jak na codzienna jazde ( ok 9.5 sek do setki)
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jestem zadowolony z samochodu. Niezły wygląd, dobrze jeździ. Apel do Fiata - pilnujcie i poprawiajcie jakość serwisu. Kiepski serwis zraził wielu klientów do Fiata. Od jakiegoś czasu widzę poprawę na przeglądach mam nadzieję że to nie jest chwilowe.
~stakru2@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Ogólnie piekny wygląd auta aż inni się oglądają za nim a to cieszy.Posiada drobne usterki głośny wentylator,klamki u drzwi tylnych ciężko otwierają się,słaby akumulator .Wsteczny cięzko wchodzi trzeba sprzegło dodbrze wcisnąć.Ograniczona widocznośc do tyłu.
~Marcin T.
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
auto ok. jestem zadowolony ale... silnik 1.4 77km na mieście jest wystarczający - na trasę trochę za słaby (myślę,że przy tych momentach obrotowych ciekawą ofertą jet 1.4 16V) ale i tak wg.mnie jest lepszy od clio (jeździłem każdym z nich)
~Aver
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Autko na prawdę ładne stylistycznie, dla 4-osobowej rodziny w zupełności wystrarczy. Niestety oferowane silniki są za słabe a spalanie do najniższych nie należy. Jeśli już to polecam jednoski ponad 90KM które to dopiero przyzwoicie radzą sobie z "Kropką".
~Marek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Swietny samochod jak za takie pieniadze. oszczesdny i tani w utrzymaniu, Posiadam autko juz 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Gazu nie wstawialem bo to bez sensu i szkoda silnika. male,tanie,miejskie autko.Pozdrawiam
~Bartek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Auto oceniam na 4 gwiazdki. Oszczędne dynamiczne bezpieczne. Jest tanie w utrzymania i posiada to co najważniejsze klima elektryka.. Wnętrze choć plastikowe nie skrzypi. Blacharka zdrowa jak na 10 Letnie auto. Mechanika bez zarzutu.
~Luxtor
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto nigdy się nie popsuło w trakcie wielu długich podróży powyżej 300 km.Znakomite na długie trasy,nie odczuwa się zmęczenia.Pięta achillesowa to przełącznik zespolony w kierownicy- dwa razy wymieniony a raz naprawiany na gwarancji.
~Adrian
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód posiadam krótko, ale jak narazie zbiera same + ! super sie prowadzi, dobrze trzyma się drogi, stosunkowo nie duże spalanie (miasto). Piękna stylistyka zarówno w środku jak i na zewnątrz! Polecam ten samochód do miasta!