Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (269) - Całokształt

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód mimo wszystko warty polecenia do przemieszczania się na małych dystansach. Ładnie zaprojektowany, pozwala się podobać, dość dobrze wyposażony. Nieakceptowalne dla mnie jest spalanie i ww. drobiazgi, kupując nowe auto nie spodziewam się takich niedoróbek ze strony producenta. Pochwalić muszę system audio, gra fajnie, plastiki na drzwiach spasowane są dość dokładnie a sam plastik nie jest złej jakości.
~staszniks
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ładne, wygodne autko. Błagam nie porównujcie do samochodów z innych segmentów bo to kpiną zajeżdża. Wiadomo że nie będzie się prowadzić jak BMW, ani nie zapewni komfortu Leksusa, ale Punto nie ma zamiaru tego robić!!!! Jak ktoś wydaje na samochód 40 tysięcy i w wadach wpisuje że nie ma skóry i innych buzzerów to śmiać mi się chce. Po prostu jak chcecie większe to kupcie większe a nie wińcie fiata że jest maławy... :)
~Wojtek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Posiadam Grande Punto od nieco ponad roku, samochód sprowadzony z zagranicy. W trakcie użytkowania przejechałem nim do tej pory 33 tys km. Wygląd zewnętrzny - moim zdaniem świetny, wnętrze też niczego sobie - wszystkie przyciski są użyteczne, nic się nie łamie itd. Silnik, właściwości jezdne, spalanie - moim zdaniem osoba potrzebująca samochód "do pracy" nie ma na co narzekać.
~Anka
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Całokstzałt jest naprawdę ok. Samochód prowadzi się super, lekko. Przy takim silniku nie spodziewajmy się dynamiki, ale niestety spodziewajmy się dużego spalania :( nie wiem skąd czasami biorą się te niskie raporty spalania, nauczyłam się oszczędnej jazdy, a moje średnie spalanie nadal nie spadało. Dałam na 2 tyg chłopakowi, który jest w tym mistrzem - jemu również nie spadło
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
przy przebiegu 51 000km jeżdżę stosukowo głównie trasy, od paru miesięcy po 3 000 km/m-c i całokształt jest bardzo OK w tej klasie, spokojnie jeżdżąc jest: ekonomicznie, wygodnie, cicho i relaksowo-komfortowo :); spoko autko do utrzymania bieżącego, spełnia swoją rolę w dniu codziennym na 85% - bo ideał nie istnieje :); na wakacyjne pakunki kup sobie skrzynkę bagażnikową na dach :)
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
No cóż. Prawda jest brutalna - umoczyłem 40.000 zł. Nie polecam GP. W fabrycznie nowym GP jest więcej usterek niż w indyjskiej taksówce z przebiegiem 3 mln km. Naprawy są bezskuteczne. Co gorsza - daremne serwisy - nie dość, że nie naprawią, to jeszcze zniszczą. Porysują, obiją, zostawią usmarowane odciski palców na tapicerce, koła nie dokręcą itp..... Porażka
~Grande Mario
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie ma co wybrzydzać. Szukając nowego samochody trochę zjeżdziłem salonów i trochę "poprzymierzałem" się do paru modeli. No cóz fiat wg mnie w wersji Dynamic na 2007 r. z pakietem Dynamic Comfort naprawdę jest "miły" w środku np w stosunku do plastików nowego Focusa. I ogólnie w moim przypadku ten samochód spełnia swoje zadanie i jestem zadowolony gdyby nie te drobiazgi.
~Zrobiony w Kropka
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
nic pozytywnego, wygląd auta to jednak za mało na jego cenę. serwis ASO do bani, mechanicy brak kompetencji. W porównaniu do poprzedniego samochodu (fiat Siena) grande to ruina, w której wszystko nawala. fiat całkowicie olewa swoich Klientów. Sdandardem w Grande Punto są nawalające przekładnie, klamki, Złe spasowanie karoserii, niedziałające spryskiwacze i wiele innych detali
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
1.3 16V, 6 biegów, 5D. Samochód w tej cenie nie ma sobie równych. Jakość wykonania na wysokim poziomie, skórzane fotele bardzo trwałe, plastiki się nie wycierają mimo wieku auta, jedynie "skóra" na kierownicy się powycierała. Drobne pierdoły jak klamki z tyłu (trzeba zaczepiać linkę bo spada), palące się żarówki w lampach tylnych czy

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zadowlony
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Jestem jak narazie bardzo zadowolony z zakupu, brak poważnych usterek, mało pali, komfortowy, cichy, super się prowadzi i jeździ po zakrętach, stabilny przy silnym wietrze i dużych prędkościach. Powodem, dla którego go sprzedam będzie zapewne potrzeba posiadania auta z większym bagażnikiem, takim dla rodziny i psa i rozwijającej się firmy.