Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (224) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olsztyniak
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Tak zestrojony.Trochę komfortu trochę dobijania Ucieka przód auta, może ze względu na wagę silnika Może tez jednak koła 15-tki trochę zawalają komfort. Nie jest to auto do wyscigów.
~micsta1
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Trzyma się drogi - dobrze. Nie wychyla się nadto w zakrętach - dobrze. Wieczne stuki z przedniego zawieszenia - KARYGODNE! Na dodatek nie do usunięcia \"ten typ tak ma\" :|
~nexuspl@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na początku zbyt twardy - czuć było każdą większą nierówność. Po przejechaniu ok 10 000 km dużo lepiej. Stał się dość miękki ale nadal dobrze trzyma się drogi na zakrętach.
~MOSFET
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Buja strasznie. Na zakrętach dość niepewnie. Słabo amortyzuje dziury. Powyżej 100 km/h zaczyna pływać i nie czuć w ogóle samochodu. Poza tym w mieście jest ok.
~szymjan@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na początku było cicho, niestety nie trwało to długo, bardzo szybko dało o sobie znać zawieszenie stukając trudnymi do zlokalizowania odgłosami. Już musiałem wymienić amortyzator.
~krzysztof1012@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Na zakrętach trochę się pochyla, ale mimo to skręca dość precyzyjnie.Zbyt silnie wspomagany układ kierowniczy. Nie daje dobrego wyczucia kontaktu z nawierzchnią!!!
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
W tej kategorii grandzik jest bardzo mocny! Prowadzi naprawdę bardzo dobrze, po prostu klei się drogi, a przy tym nie jest przesadnie twardy i jest wystarczająco komfortowy
~Bogdann1961
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Raczej twarde.Dosyc hałaśliwie i wyraźnie przenosi nierówności nawierzchni do wnętrza.Mały prześwit-uważać na krawężniki i skosy jezdni potrafi szurnąć brzuchem.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Układ jezdny zdecydowanie lepszy niż w Punto III. Twarde zawieszenie daje duże poczucie bezpieczeństwa. Szeroki rozstaw osi plus opony 15" i jest o klasę lepiej
~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
nie wiem czy to kwestia utrzymania mojego modelu, bądz jakichś regeneracji ale jest zaskakująco dobrze, mogę puścić kierownice i jedzie jak po szynach