Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW 1996-1999 (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek_punciak
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Największym zmartwieniem była skrzynia biegów, która przejechała kupę kilometrów bez oleju. Jednak można kupić za 500 zł skrzynię po regeneracji, która pojeździ jeszcze około 100 tys km. Silnik nie sprawia kłopotów. Korozja występuje na elementach naprawianych. Elektryka lubi się psuć ale jest łatwa w naprawie.
~jck.b@wp.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Skrzynia biegów jest tragiczna! Zmusza do ciągłych wizyt w serwisie w celu sprawdzenia poziomu oleju, który ubywa nie wiadomo którędy. Jeśli nie dopilnuje się tego "obowiązku" - bezobjawowo ulega uszkodzeniu... Nic się nie dzieje, biegi pracują normalnie, hałas w normie a skrzynię trafia ....
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Myślę, że zależy jaki egzemplarz się trafi, w moim przebieg wygląda na autentyczny, więc może dlatego nie mam żadnych problemów. Długo szukałem i jeździłem różnymi autami z różnymi ludźmi i sporo zależy również od stylu jazdy
~lehu
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
skrzynia biegow razy 3, peknieta glowica, pekniety alternator, zawieszenie przod, zawieszenie tyl razy 2, przeguby, poloski, korozja na progach i podlodze itd. itp.
~Biała strzała
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Rozrząd pęknięty-wina użytkownika-nie dopilnował terminu wymiany.
~lukaszekkyc@op.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
powaznych useerek nie stwierdzilem poza wymiana synhronizatorów
~Jaro
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Odpukać. Ale słyszałem o Punto to i owo ( ma kilka podstawowych problemów)
~punciaczek@vp.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
mam auto o ponad pół roku i nic mi ne nawaliło
~Rafał
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Skrzynia biegów ,sprzęglo,rozrusznik,czujniki ABS-u.
~Lato
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
klima sie sypnela i wariator :(
Fiat Punto I Hatchback