Lista ocen Fiat Punto I (612) - Silnik

Na liście zabraknie 493 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Viconn
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Kiedy zainstalowałem gaz silnik zacząbrać olej,ale i tak jest dobrym silnikiem niemiałem z nim jeszcze żadnych problemów.Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :-)
~malutki
Hatchback 1.2 60KM 44kW
elastyczność i przyspieszenie ok, ale każdy kilogram odczuwalny.Kultura pracy przeciętna. ostatnio wystąpiły kłopoty przy zimnym silniku.
~Kazimierz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Do prędkości 100km/h głośność silnika umiarkowana, powyżej "ryczy", elastyczność całkiem niezła jak na tę pojemność, nieżle przyspiesza nawet na 5 biegu.
~pawdx
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Całkiem dynamiczny - w porównaniu z małymi pojemnosciami innych marek np. P206, Skoda. Nieźle przyspiesza przy małym obciażeniu. Silnik niezawodny.
~pavelsky
Hatchback 1.1 55KM 40kW
na benzynie było kiepsko, na gazie to juz porażka, dłuższe trasy to katorga, przy średnim obciążeniu do wyprzedzania przydałby się pas startowy
~kamelot
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na 1.1 to dynamiczy porównując do innych którymi jeździłem, jakoś nie mam problemu z wyprzedzaniem do 120km/h i 4 osobami, bezawaryjny, bezobsługowy
~adamnn@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Całkiem dynamiczny silnik (75KM), jak na ten samochód raczej wystarcza (chociaż zawsze przydałoby się kilka koni więcej przy wyprzedzaniu na trasie)
~Marcin H.
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mimo małej pojemności dobra dynamika i elastyczność silnika - ale tylko z kierowcą. Z 3 pasażerów i bagażem bardzo ciężko się wyprzedza na trasie...
~zadowolony właściciel
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Tylko chwalic, chodzi równo i bardzo cicho, w połączeniu z 6 biegową skrzynią nadzwyczaj elastyczny i zapewniający satysfakcjonujące osiągi

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wtorek (vtorek@tlen.pl)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Hm... w sumie ostatnio zaczalem jeździć wiecej po trasie i nie moge narzekać ale tylko gdy pomykam w pojedynke, 4 lub 5 osób to już za dużo